Allegri wróci do Serie A?! Wkrótce może zwolnić się interesująca posada

Allegri wróci do Serie A?! Wkrótce może zwolnić się interesująca posada fot. cristiano barni / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Il Messaggero

Lazio sonduje możliwość sprowadzenia do siebie Massimiliano Allegriego, w razie odejścia Simone Inzaghiego.

Przeciętna postawa w pierwszych meczach tego sezonu oraz brak zainteresowania przedłużeniem umowy ze strony trenera spowodowały, że działacze stołecznego klubu zaczęli badać rynek trenerski.

Pozycja obecnego szkoleniowca, Simone Inzaghiego jest w tej chwili mocna, jednak władze chcą mieć pewność, że trener z nimi zostanie. Jeśli ten nie zdecyduje się na parafowanie kontraktu, to może zostać zastąpiony. W klubie chcą być gotowi na każdą ewentualność.

Z tego też względu włoskie media donoszą, że jednym powoli tworzona jest lista potencjalnych kandydatów do przejęcia schedy po 44-latku. Czołowe miejsce na niej zajmuje Massimiliano Allegri.

53-latek pozostaje bez pracy od czerwca 2019 roku, po tym, jak zdecydował się na rozstanie z Juventusem. Jego miejsce zajął wówczas Maurizio Sarri. Wydaje się jednak, że Włoch wkrótce powinien wrócić na ławkę trenerską.

W ostatnich tygodniach interesowało się nim wiele podmiotów. Warto nadmienić w tym miejscu Inter Mediolan, AS Romę czy Manchester United.

Ostatecznie jednak we wspomnianych klubach nie doszło do większych zmian, dlatego też Allegri nadal szuka dla siebie miejsca. Na oficjalną informację w jego sprawie trzeba będzie jednak trochę zaczekać.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Przemysław Frankowski z pierwszą bramką w sezonie 2020 MLS [WIDEO] Przemysław Frankowski z pierwszą bramką w sezonie 2020 MLS [WIDEO] OFICJALNIE: Vietto odszedł ze Sportingu. Hitowa przeprowadzka OFICJALNIE: Vietto odszedł ze Sportingu. Hitowa przeprowadzka Atlético Madryt chce zrobić jeszcze jeden transfer. Poprosiło o pomoc Jorge Mendesa Atlético Madryt chce zrobić jeszcze jeden transfer. Poprosiło o pomoc Jorge Mendesa

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy