Allegri wróci do Serie A?! Wkrótce może zwolnić się interesująca posada

Allegri wróci do Serie A?! Wkrótce może zwolnić się interesująca posada fot. cristiano barni / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Il Messaggero

Lazio sonduje możliwość sprowadzenia do siebie Massimiliano Allegriego, w razie odejścia Simone Inzaghiego.

Przeciętna postawa w pierwszych meczach tego sezonu oraz brak zainteresowania przedłużeniem umowy ze strony trenera spowodowały, że działacze stołecznego klubu zaczęli badać rynek trenerski.

Pozycja obecnego szkoleniowca, Simone Inzaghiego jest w tej chwili mocna, jednak władze chcą mieć pewność, że trener z nimi zostanie. Jeśli ten nie zdecyduje się na parafowanie kontraktu, to może zostać zastąpiony. W klubie chcą być gotowi na każdą ewentualność.

Z tego też względu włoskie media donoszą, że jednym powoli tworzona jest lista potencjalnych kandydatów do przejęcia schedy po 44-latku. Czołowe miejsce na niej zajmuje Massimiliano Allegri.

53-latek pozostaje bez pracy od czerwca 2019 roku, po tym, jak zdecydował się na rozstanie z Juventusem. Jego miejsce zajął wówczas Maurizio Sarri. Wydaje się jednak, że Włoch wkrótce powinien wrócić na ławkę trenerską.

W ostatnich tygodniach interesowało się nim wiele podmiotów. Warto nadmienić w tym miejscu Inter Mediolan, AS Romę czy Manchester United.

Ostatecznie jednak we wspomnianych klubach nie doszło do większych zmian, dlatego też Allegri nadal szuka dla siebie miejsca. Na oficjalną informację w jego sprawie trzeba będzie jednak trochę zaczekać.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jack Grealish odchodzi z Aston Villi, czas na testy medyczne. Będzie to największy  w historii transfer wewnątrz Premier League Jack Grealish odchodzi z Aston Villi, czas na testy medyczne. Będzie to największy w historii transfer wewnątrz Premier League Romelu Lukaku podjął decyzję. Czas na powrót do Premier League! Romelu Lukaku podjął decyzję. Czas na powrót do Premier League! Danny Ings z dużym transferem wewnątrz Premier League. Zapowiedź głośnego odejścia [OFICJALNIE] Danny Ings z dużym transferem wewnątrz Premier League. Zapowiedź głośnego odejścia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Komisja Ligi reaguje na rekordową liczbę czerwonych kartek. PIĘĆ kar dyskwalifikacji [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Komisja Ligi reaguje na rekordową liczbę czerwonych kartek. PIĘĆ kar dyskwalifikacji [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech Przemysław Frankowski wróci do Europy już w trwającym oknie?! Zaawansowane rozmowy Przemysław Frankowski wróci do Europy już w trwającym oknie?! Zaawansowane rozmowy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy