Allofs menadżerem VfL Wolfsburg?

Allofs menadżerem VfL Wolfsburg?
Maciej Zaremba
Maciej Zaremba
Źródło: Bild

Pracujący w Werderze od 1999 roku Klaus Allofs może zmienić swojego pracodawcę. Dyrektor sportowy klubu z Bremy ma propozycję z VfL Wolfsburg.

Zwolnionego z funkcji trenera Felixa Magatha zastąpił Lorenz-Günther Köstner. Teraz działacze z Wolfsburga chcą znaleźć nowego dyrektora sportowego.  Najpoważniejszym kandydatem na to stanowisko jest, od lat związany z Werderem, Klaus Allofs.

Allofs ma podpisany kontrakt z Werderem do 2015 roku, jednak może on trafić do Wolfsburga już zimą. Niemieckie media informują o tym, że ,,Wilki" będą musiały zapłacić Werderowi 2,5 miliona euro. 

- Chcę, zeby on został. On ma z nami podpisany kontrakt do 2015 roku. Wierzę, że go wypełni - mówi przewodniczący rady nadzorczej Werderu Willi Lemke. 

Wiele mówi się o końcu współpracy Allofsa z trenerem Werderu Thomasem Schaafem. Obaj pracują ze sobą już ponad 13 lat. Ne ma jednak możliwości, aby Schaaf przeniósł się razem z Allofsem do Wolfsburga. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Matthijs de Ligt opuści Juventus? Mino Raiola zasiał ziarno niepewności Matthijs de Ligt opuści Juventus? Mino Raiola zasiał ziarno niepewności Derby County na skraju upadku. Prowadzonemu przez Wayne'a Rooneya zespołowi grozi teraz odjęcie nawet... 21 punktów [OFICJALNIE] Derby County na skraju upadku. Prowadzonemu przez Wayne'a Rooneya zespołowi grozi teraz odjęcie nawet... 21 punktów [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Adrián Guľa po bolesnej porażce z Lechem Poznań Wisła Kraków: Adrián Guľa po bolesnej porażce z Lechem Poznań Raheem Sterling na wylocie z Manchesteru City?! Możliwy hitowy zimowy transfer Raheem Sterling na wylocie z Manchesteru City?! Możliwy hitowy zimowy transfer

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy