Ambitne plany transferowe Sevilli

Ambitne plany transferowe Sevilli
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: Cadena Ser

Sevilla FC kontynuuje próby wzmocnienia składu poprzez sprowadzenie zawodników, których kontrakty wygasają z końcem czerwca.

Według "Cadena Ser", zespół z Andaluzji chce sprowadzić Zakarię Bakkaliego z PSV Eindhoven i Jewhena Konoplankę grającego w Dnipro Dniepropetrowsk.

19-letni Bakkali to nadzieja belgijskiej piłki. W ostatnim sezonie napastnik zagrał jednak w zaledwie pięciu meczach występującego w Jupiler League PSV U21. Włodarze klubu prawdopodobnie nie podpiszą z nim nowego kontraktu, tym samym umożliwiając mu wybranie nowego pracodawcy.

Zdecydowanie trudniej zespołowi Grzegorza Krychowiaka będzie pozyskać Konoplankę, którym zainteresowanie wyraziło wielu europejskich gigantów, przede wszystkim z Wysp Brytyjskich. Ukrainiec był ważnym ogniwem swojego zespołu w sukcesie, jakim stało się dojście do finału Ligi Europy, w którym Dnipro przegrało właśnie z Sevillą.

Na zasadzie wolnego transferu do 5. drużyny ostatnich rozgrywek Primera División trafił już Michael Kron-Dehli z Celty Vigo.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona: Messi z pierwszą czerwoną kartką w karierze klubowej [WIDEO] FC Barcelona: Messi z pierwszą czerwoną kartką w karierze klubowej [WIDEO] Sá Pinto wraca na ławkę trenerską. Siódmy klub w przeciągu pięciu lat Sá Pinto wraca na ławkę trenerską. Siódmy klub w przeciągu pięciu lat Milik jedną nogą w Marsylii Milik jedną nogą w Marsylii Özil już w Stambule. Transfer do Fenerbahçe na ostatniej prostej Özil już w Stambule. Transfer do Fenerbahçe na ostatniej prostej Jon Flanagan w poniedziałek ma zjawić się w Polsce. Transfer do Ekstraklasy już bardzo blisko Jon Flanagan w poniedziałek ma zjawić się w Polsce. Transfer do Ekstraklasy już bardzo blisko Bundesliga: Robert Lewandowski z „oczkiem” i nowym rekordem [WIDEO] Bundesliga: Robert Lewandowski z „oczkiem” i nowym rekordem [WIDEO] Milan o krok od transferu obrońcy. Tomori zbliża się do Mediolanu Milan o krok od transferu obrońcy. Tomori zbliża się do Mediolanu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy