Anderlecht i Betis walczą o Scaloniego
2006-09-04 16:13:26; Aktualizacja: 19 lat temu
Po rozwiązaniu kontraktu Lionel Scaloni długo nie czekał na oferty z innych klubów. Jak podają hiszpańskie media zainteresowanie piłkarzem wykazują Betis Sewilla i Anderlecht Bruksela.<br><br>Piłkarz zde(...)
Piłkarz zdecydował się opuścić klub,po tym jak trener Deportivo- Joaquin Caparros poinformował go,że nie może być pewny gry w pierwszym składzie klubu z La Coruni. Scaloni ostatnie pół roku spędził na wypożyczeniu w West Ham United. Cały czas miał nadzieje,że Anglicy wykupią go z Hiszpanii,ale na próżno.
Gdzie trafi zawodnik tego jeszcze nie wiadomo. W Anderlechcie może liczyć na gre w LM ale liga belgijska jest słabasza niż hiszpańska.







![Wszedł na drugą połowę, strzelił gola i... nagle kontuzja. Słodko-gorzki występ Alexandra Isaka [WIDEO]](img/photos/113799/170x113/alexander-isak.jpg)

![Był nadzieją FC Barcelony, teraz zakończył karierę w wieku 27 lat [OFICJALNIE]](img/photos/113817/90x60/eric-montes.jpg)
![Dziesiąte zwycięstwo Aston Villi z rzędu! Fatalny błąd Matty'ego Casha z Manchesterem United nie przerwał passy [WIDEO]](img/photos/113816/90x60/unai-emery.jpg)


![Puchar Narodów Afryki 2025 czas zacząć! Składy na Maroko – Komory [OFICJALNIE]](img/photos/88372/90x60/maroko.jpg)

![Młody skrzydłowy zapracował na kontrakt w Widzewie Łódź [OFICJALNIE]](img/photos/95892/90x60/widzew-lodz.jpg)


![Młody skrzydłowy zapracował na kontrakt w Widzewie Łódź [OFICJALNIE]](img/photos/95892/170x113/widzew-lodz.jpg)





