Andy Carroll: Nie oglądam piłki. W momencie transferu do Liverpoolu nie znałem jego piłkarzy

Andy Carroll: Nie oglądam piłki. W momencie transferu do Liverpoolu nie znałem jego piłkarzy fot. Newcastle United
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Mirror

Andy Carroll wypowiedział się na temat swojego rekordowego transferu do Liverpoolu sprzed kilku sezonów.

Newcastle United kilka dni temu poinformowało o pozyskaniu Andy'ego Carrolla. Dla byłego reprezentanta Anglii jest to powrót do tej ekipy po ośmiu latach przerwy.

Przy okazji ostatniego wywiadu zawodnik postanowił opowiedzieć o kulisach swojego odejścia do Liverpoolu. Wówczas to trafił na Anfield za 35 milionów funtów. Anglik twierdzi, że ten transfer wywrócił jego życie do góry nogami.

- Kiedy grałem tu, gdzie obecnie, to po zakończeniu meczu zawsze wychodziłem ze znajomymi do knajpy, graliśmy w piłkę czy robiliśmy cokolwiek, byleby spędzić wspólnie czas. Tamte przenosiny wywróciły moje życie do góry nogami. Nigdy nie miałem w zwyczaju oglądania futbolu, więc nie znałem moich nowych kolegów, co nie było dla mnie komfortowe.

- Zawsze, gdy rano się budziłem, pytałem, z kim tego dnia przyjdzie nam grać. Byłem zupełnie nieświadomy tego, co działo się wokół mnie. Dopóki nie było odprawy, nie miałem pojęcia, kto będzie naszym rywalem — wspomina napastnik.

Carroll przyznał, że zawodnicy mogli poczuć się urażeni przez jego sposób bycia.

- Kiedy byłem w helikopterze do Liverpoolu, pomyślałem sobie, że w sumie znam stamtąd Gerrarda i Carraghera. To byłoby na tyle. Agent polecił mi, bym sprawdził pozostałych w sieci. Nie wiem, czy oni nie czuli się przeze mnie lekceważeni. Na pewno tego nie chciałem. Niektórzy nie mogą tego pojąć, ale ja po prostu nie oglądam piłki — wyjaśnia Anglik.

30-latek podpisał z Newcastle United kontrakt do 30 czerwca 2020 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] PSG przyśpieszyło rozmowy w sprawie dużego transferu PSG przyśpieszyło rozmowy w sprawie dużego transferu Lech Poznań wstrzymał transfer obrońcy Lech Poznań wstrzymał transfer obrońcy OFICJALNIE: Koniec telenoweli. Sven Botman w Newcastle United OFICJALNIE: Koniec telenoweli. Sven Botman w Newcastle United Raphinha o krok od odejścia z Leeds United. Jest porozumienie między klubami! Raphinha o krok od odejścia z Leeds United. Jest porozumienie między klubami! Chelsea przechwyci transfer Tottenhamu?! Musi wyłożyć ponad 60 milionów funtów Chelsea przechwyci transfer Tottenhamu?! Musi wyłożyć ponad 60 milionów funtów Agent Grzegorza Krychowiaka: On zostaje w Rosji Agent Grzegorza Krychowiaka: On zostaje w Rosji OFICJALNIE: Takumi Minamino odszedł z Liverpoolu OFICJALNIE: Takumi Minamino odszedł z Liverpoolu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy