Ansaldi w Genoi

Ansaldi w Genoi
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: Twitter

Cristian Ansaldi przechodzi testy medyczne w Genui i wkrótce zostanie ogłoszony nowym zawodnikiem Genoa FC.

28-latek pojawił się w sławnym Istituto Baluardo w sobotni poranek. - Jestem szczęśliwy, że tu wylądowałem - skomentował Ansaldi.

Transakcja z udziałem Argentyńczyka była zapowiadana we włoskich mediach już od jakiegoś czasu. Lewy obrońca pojawił się w piątek w nocy we Włoszech, by złożyć podpis pod umową z nowym pracodawcą.

Ostatni sezon Ansaldi spędził na wypożyczeniu w Atlético Madryt. Wcześniej bronił barw takich klubów, jak Rubin Kazań czy Zenit Petersburg.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Korona Kielce: Nie tylko Forsell. Cebula rozchwytywany przez kluby Ekstraklasy Korona Kielce: Nie tylko Forsell. Cebula rozchwytywany przez kluby Ekstraklasy Barcelona: Coutinho podejmie decyzję po zmaganiach w Lidze Mistrzów Barcelona: Coutinho podejmie decyzję po zmaganiach w Lidze Mistrzów Conte opuści Inter?! Możemy być świadkami powtórki z 2014 roku Conte opuści Inter?! Możemy być świadkami powtórki z 2014 roku Borussia Dortmund jest gotowa na życie po Sancho Borussia Dortmund jest gotowa na życie po Sancho Zieliński jednoznacznie o swojej przyszłości Zieliński jednoznacznie o swojej przyszłości Liverpool nie kupi Thiago Alcântary Liverpool nie kupi Thiago Alcântary Liga Mistrzów: Mecz Barcelony z Napoli w Telewizji Polskiej Liga Mistrzów: Mecz Barcelony z Napoli w Telewizji Polskiej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy