ARGENTYNA: Dwie kontuzje w kadrze

ARGENTYNA: Dwie kontuzje w kadrze fot. Transfery.info
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Transfery.info

Problemy zdrowotne nie omijają także reprezentacji Argentyny. Na urazy narzekają bowiem Martin Demichelis oraz Rodrigo Palacio.

Obaj zawodnicy nabawali się kontuzji w ostatnim meczu towarzyskim, w którym przeciwnikiem była kadra Trynidadu i Tobago. Co ciekawe, w obu przypadkach doszło do uszkodzenia kostki w prawej nodze. 

Stopień urazu w obu przypadkach jest jednak różny. Demichelis powinien dojść do pełni formy w ciągu kilku dni, dlatego jego występ w inaguracyjnym spotkaniu nie jest zagrożony. Nieco gorzej wygląda sytuacja Rodrigo Palacio, który najprawdpodobniej nie będzie do dyspozycji trenera w meczu z Bośnią i Hercegowiną. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Juventus chce polskiego bramkarza. Letni transfer na horyzoncie Juventus chce polskiego bramkarza. Letni transfer na horyzoncie Zbigniew Boniek zachwycony kadrowiczem. „Ani Jan Bednarek, ani Jakub Kiwior tego nie mają” Zbigniew Boniek zachwycony kadrowiczem. „Ani Jan Bednarek, ani Jakub Kiwior tego nie mają” Real Madryt zaskoczony decyzją Brahima Diaza. Klub i piłkarz mają odmienny plan na przyszłość Real Madryt zaskoczony decyzją Brahima Diaza. Klub i piłkarz mają odmienny plan na przyszłość Piotr Zieliński przekonany. Przyszłość Polaka się wyjaśnia Piotr Zieliński przekonany. Przyszłość Polaka się wyjaśnia Zinédine Zidane z niespodziewanym kierunkiem powrotu na ławkę trenerską? „Jest na krótkiej liście” Zinédine Zidane z niespodziewanym kierunkiem powrotu na ławkę trenerską? „Jest na krótkiej liście” Roberto Firmino z niespodziewaną kierunkiem transferu? Musiałby opuścić Premier League Roberto Firmino z niespodziewaną kierunkiem transferu? Musiałby opuścić Premier League Real Madryt: To on zastąpi Carlo Ancelottiego? „Jest na pole position” Real Madryt: To on zastąpi Carlo Ancelottiego? „Jest na pole position”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy