ARGENTYNA: Dwie kontuzje w kadrze

ARGENTYNA: Dwie kontuzje w kadrze fot. Transfery.info
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Transfery.info

Problemy zdrowotne nie omijają także reprezentacji Argentyny. Na urazy narzekają bowiem Martin Demichelis oraz Rodrigo Palacio.

Obaj zawodnicy nabawali się kontuzji w ostatnim meczu towarzyskim, w którym przeciwnikiem była kadra Trynidadu i Tobago. Co ciekawe, w obu przypadkach doszło do uszkodzenia kostki w prawej nodze. 

Stopień urazu w obu przypadkach jest jednak różny. Demichelis powinien dojść do pełni formy w ciągu kilku dni, dlatego jego występ w inaguracyjnym spotkaniu nie jest zagrożony. Nieco gorzej wygląda sytuacja Rodrigo Palacio, który najprawdpodobniej nie będzie do dyspozycji trenera w meczu z Bośnią i Hercegowiną. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków szuka trenera. „Te dwa nazwiska trzeba brać bardziej na poważnie” Wisła Kraków szuka trenera. „Te dwa nazwiska trzeba brać bardziej na poważnie” Bardzo dobre informacje dla Rakowa Częstochowa przed kluczowym meczem Bardzo dobre informacje dla Rakowa Częstochowa przed kluczowym meczem Jacek Magiera musi dograć zimę bez kluczowego zawodnika. „Szkoda czasu na dyskusje. Poszli na łatwiznę” Jacek Magiera musi dograć zimę bez kluczowego zawodnika. „Szkoda czasu na dyskusje. Poszli na łatwiznę” Manchester United celuje w hitowy transfer. PROMOCJA Manchester United celuje w hitowy transfer. PROMOCJA Transfery - Relacja na żywo [09/12/2023] Transfery - Relacja na żywo [09/12/2023] Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy