ARGENTYNA: Dwie kontuzje w kadrze

ARGENTYNA: Dwie kontuzje w kadrze
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Transfery.info

Problemy zdrowotne nie omijają także reprezentacji Argentyny. Na urazy narzekają bowiem Martin Demichelis oraz Rodrigo Palacio.

Obaj zawodnicy nabawali się kontuzji w ostatnim meczu towarzyskim, w którym przeciwnikiem była kadra Trynidadu i Tobago. Co ciekawe, w obu przypadkach doszło do uszkodzenia kostki w prawej nodze. 

Stopień urazu w obu przypadkach jest jednak różny. Demichelis powinien dojść do pełni formy w ciągu kilku dni, dlatego jego występ w inaguracyjnym spotkaniu nie jest zagrożony. Nieco gorzej wygląda sytuacja Rodrigo Palacio, który najprawdpodobniej nie będzie do dyspozycji trenera w meczu z Bośnią i Hercegowiną. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy