Arnold Bruggink w Hannover 96

Arnold Bruggink w Hannover 96
Redakcja
Redakcja
Źródło:

Holenderski zawodnik - <b>Arnold Bruggink</b> podpisał kontrakt z klubem bundesligi - Hannoverem 96. Do nowego klubu Bruggink przechodzi na zasadzie wolnego transferu i podpisał 3-letni kontrakt. <br><br> Ostat(...)

Holenderski zawodnik - Arnold Bruggink podpisał kontrakt z klubem bundesligi - Hannoverem 96. Do nowego klubu Bruggink przechodzi na zasadzie wolnego transferu i podpisał 3-letni kontrakt.

Ostatni sezon Arnold Bruggink spędził w SC Heerenveen, gdzie był podstawowym zawodnikiem i rozegrał około 40 spotkań. 28-letni Bruggink występuje na pozycji środkowego pomocnika.
Więcej na temat: Niemcy

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mistrzostwa Świata: Szymon Marciniak oszczędzany na najważniejsze mecze Mistrzostwa Świata: Szymon Marciniak oszczędzany na najważniejsze mecze Mateusz Klich szykuje się do zimowego transferu. Dwie opcje na stole Mateusz Klich szykuje się do zimowego transferu. Dwie opcje na stole Czesław Michniewicz podsumowuje mundial w Katarze: Tego żałuję najbardziej Czesław Michniewicz podsumowuje mundial w Katarze: Tego żałuję najbardziej Czesław Michniewicz wyczerpująco komentuje „aferę premiową”. „To są pieniądze społeczeństwa i nie jest tak łatwo” Czesław Michniewicz wyczerpująco komentuje „aferę premiową”. „To są pieniądze społeczeństwa i nie jest tak łatwo” Korona Kielce z pierwszym zimowym transferem [OFICJALNIE] Korona Kielce z pierwszym zimowym transferem [OFICJALNIE] Robert Lewandowski: Piłkarze są ofiarami tej sytuacji Robert Lewandowski: Piłkarze są ofiarami tej sytuacji Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy