Arsenal i Liverpool w walce o Kouyate

Arsenal i Liverpool w walce o Kouyate fot. Transfery.info
Redakcja
Redakcja
Źródło: Metro.co.uk

Według najświeższych doniesień, Arsenal i Liverpool już wkrótce stoczą batalię o podpis defensora Anderlechtu – Cheikhou Kouyate. Słowa te znalazły potwierdzenie w ustach agenta zawodnika.

24-letni Senegalczyk potwierdził w zeszłym miesiącu chęć upuszczenia Anderlechtu na rzecz któregoś z klubów Premier League. Powołując się na agenta piłkarza – Saffeta Balkana są prowadzone zaawansowane rozmowy z Liverpoolem i Arsenalem.

- Rozmawiałem o moim kliencie z reprezentantami Liverpoolu i Arsenalu. Ci drudzy wydają się być bardzo zainteresowani usługami Kouyate. On sam nie może doczekać się transferu do angielskiej ekstraklasy – mówił.

Kouyate był ponoć blisko przenosin do Kanonierów podczas trwania londyńskiej Olimpiady w 2012, lecz na drodze do transferu stanęło pozwolenie na pracę. Tym razem podobnych problemów nie będzie, gdyż wraz z uzyskaniem belgijskiego paszportu Kouyate bez problemu otrzyma pozwolenie na transfer do Premier League.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] To on ma najwięcej czystych kont spośród polskich bramkarzy To on ma najwięcej czystych kont spośród polskich bramkarzy „Na tle innych obrońców w Ekstraklasie wygląda jak piłkarz z innej bajki”. Mateusz Święcicki pochwalił piłkarza „Na tle innych obrońców w Ekstraklasie wygląda jak piłkarz z innej bajki”. Mateusz Święcicki pochwalił piłkarza Dramat w meczu Ligue 2. Piłkarz Bordeaux w stanie ciężkim Dramat w meczu Ligue 2. Piłkarz Bordeaux w stanie ciężkim Ekstraklasa: Składy na Widzew Łódź - Górnik Zabrze [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Widzew Łódź - Górnik Zabrze [OFICJALNIE] To dwóch kandydatów na nowego menedżera Liverpoolu oprócz Xabiego Alonso To dwóch kandydatów na nowego menedżera Liverpoolu oprócz Xabiego Alonso Groźna sytuacja w meczu II ligi. Piłkarz padł na murawę Groźna sytuacja w meczu II ligi. Piłkarz padł na murawę Tomasz Hajto o gwieździe Legii Warszawa. „Na dzisiaj ciągnie ją w dół” Tomasz Hajto o gwieździe Legii Warszawa. „Na dzisiaj ciągnie ją w dół”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy