Arsenal i Liverpool w walce o Kouyate

Arsenal i Liverpool w walce o Kouyate fot. Transfery.info
Redakcja
Redakcja
Źródło: Metro.co.uk

Według najświeższych doniesień, Arsenal i Liverpool już wkrótce stoczą batalię o podpis defensora Anderlechtu – Cheikhou Kouyate. Słowa te znalazły potwierdzenie w ustach agenta zawodnika.

24-letni Senegalczyk potwierdził w zeszłym miesiącu chęć upuszczenia Anderlechtu na rzecz któregoś z klubów Premier League. Powołując się na agenta piłkarza – Saffeta Balkana są prowadzone zaawansowane rozmowy z Liverpoolem i Arsenalem.

- Rozmawiałem o moim kliencie z reprezentantami Liverpoolu i Arsenalu. Ci drudzy wydają się być bardzo zainteresowani usługami Kouyate. On sam nie może doczekać się transferu do angielskiej ekstraklasy – mówił.

Kouyate był ponoć blisko przenosin do Kanonierów podczas trwania londyńskiej Olimpiady w 2012, lecz na drodze do transferu stanęło pozwolenie na pracę. Tym razem podobnych problemów nie będzie, gdyż wraz z uzyskaniem belgijskiego paszportu Kouyate bez problemu otrzyma pozwolenie na transfer do Premier League.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Real Madryt z ultimatum dla Luki Modricia Real Madryt z ultimatum dla Luki Modricia Ansu Fati zły na swoją sytuację w FC Barcelonie. Szanse na transfer rosną Ansu Fati zły na swoją sytuację w FC Barcelonie. Szanse na transfer rosną Ronaldinho potwierdza: Mój syn dołączy do FC Barcelony Ronaldinho potwierdza: Mój syn dołączy do FC Barcelony OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy