Arsenal o krok od pozyskania następcy Čecha

Arsenal o krok od pozyskania następcy Čecha
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: The Independent

Arsenal jest o krok od pozyskania Markusa Schuberta.

Ze stołecznym klubem żegna się Petr Čech. Doświadczony golkiper podjął decyzję o zakończeniu kariery. W takim wypadku Unai Emery będzie miał do dyspozycji Bernda Leno oraz Emiliano Martíneza. Okazuje się jednak, że działacze pozyskają jeszcze jednego zawodnika.

Bliski przeprowadzki do Arsenalu jest inny niemiecki bramkarz, Markus Schubert. Według mediów zawodnik dogadał się już z władzami klubu, a jego przeprowadzka na Emirates Stadium wydaje się praktycznie przesądzona.

Schubert trafi do Anglii na zasadzie wolnego transferu. Jego kontrakt z Dynamem Drezno obowiązuje bowiem do 30 czerwca 2019 roku.

W zeszłym sezonie 21-latek rozegrał na zapleczu Bundesligi 31 meczów. W dziewięciu z nich udało mu się zachować czyste konto.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Korona Kielce: Nie tylko Forsell. Cebula rozchwytywany przez kluby Ekstraklasy Korona Kielce: Nie tylko Forsell. Cebula rozchwytywany przez kluby Ekstraklasy Barcelona: Coutinho podejmie decyzję po zmaganiach w Lidze Mistrzów Barcelona: Coutinho podejmie decyzję po zmaganiach w Lidze Mistrzów Conte opuści Inter?! Możemy być świadkami powtórki z 2014 roku Conte opuści Inter?! Możemy być świadkami powtórki z 2014 roku Borussia Dortmund jest gotowa na życie po Sancho Borussia Dortmund jest gotowa na życie po Sancho Zieliński jednoznacznie o swojej przyszłości Zieliński jednoznacznie o swojej przyszłości Liverpool nie kupi Thiago Alcântary Liverpool nie kupi Thiago Alcântary Liga Mistrzów: Mecz Barcelony z Napoli w Telewizji Polskiej Liga Mistrzów: Mecz Barcelony z Napoli w Telewizji Polskiej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy