Arsenal po francuski talent

Arsenal po francuski talent fot. Transfery.info
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: L'Equipe

Arsenal planuje sprowadzić Albana Lafonta.

Urodzony w Burkina Faso młodzieżowy reprezentant Francji mimo dopiero 17 lat na karku już zdążył rozegrać 26 spotkań w Ligue 1. Bramkarz Toulousy znacznie przyczynił się w poprzednim sezonie do utrzymania w lidze "le Téfécé" notując osiem czystych kont w 24 meczach. Tak szybki i, co najważniejsze, udany start w seniorskiej piłce musiał wzbudzić zainteresowanie większych klubów.

"L'Equipe" donosi, że rozwojowi golkipera uważnie przyglądają się skauci Arsenalu. "Kanonierzy" chcieliby go sprowadzić i zapewnić sobie obsadę bramki na przyszłość, jednak będą musieli przekonać działaczy "Les Pitchouns" odpowiednią kwotą. Lafont jest związany kontraktem z 17 drużyną poprzedniego sezonu Ligue 1 do 2020 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jacek Magiera: Gdyby on wykorzystywał jedną trzecią sytuacji, które ma, byłby liderem strzelców Ekstraklasy Jacek Magiera: Gdyby on wykorzystywał jedną trzecią sytuacji, które ma, byłby liderem strzelców Ekstraklasy Arsenal celuje w ciekawy transfer z Bundesligi Arsenal celuje w ciekawy transfer z Bundesligi OFICJALNIE: Tomasz Jaroński i Krzysztof Wyrzykowski skomentują dzisiaj mecz piłkarski OFICJALNIE: Tomasz Jaroński i Krzysztof Wyrzykowski skomentują dzisiaj mecz piłkarski Premier League: Składy na Manchester City - Liverpool [OFICJALNIE] Premier League: Składy na Manchester City - Liverpool [OFICJALNIE] „Raków Częstochowa może mieć najlepszego piłkarza w lidze. To niepopularna opinia”. Dziennikarz zaskakuje wyborem „Raków Częstochowa może mieć najlepszego piłkarza w lidze. To niepopularna opinia”. Dziennikarz zaskakuje wyborem Legia Warszawa latem na tych zawodnikach może zbić fortunę Legia Warszawa latem na tych zawodnikach może zbić fortunę Guilherme znalazł nowy klub. Wyjątkowy kierunek Guilherme znalazł nowy klub. Wyjątkowy kierunek

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy