Arsenal polował na Belhandę, ale skuteczniejsze okaże się PSG?

Arsenal polował na Belhandę, ale skuteczniejsze okaże się PSG?
Redakcja
Redakcja
Źródło: Metro

Arsenal od dawna interesuje się Younesem Belhandą, gwiazdą francuskiego Montpellier. Jednak do wyścigu o tego zawodnika dołączyło PSG.

Łatwo stwierdzić, jakimi wartościami chcą przyciągnąć go szejkowie. Kwota transferowa ma wynosić 20 milionów euro. Natomiast jego zarobki, miałyby wzrosnąć trzykrotnie. Jak łatwo się domyślić, ekipa z Londynu nie zamierza proponować mu aż tak wygórowanych warunków finansowych, więc wybór może być ciekawy.

Arsenal zamierza ograniczać koszta w swoim zespole, a zaproponowanie młodemu zawodnikowi pensji w granicach 50 tysięcy funtów, nie jest zgodne z ich założeniami. Pomimo tego, że gracz ten walczy o tytuł mistrzowski w Ligue 1 (aktualnie Montpellier jest liderem), to prawie przesądzone jest, że latem zmieni barwy klubowe.

Belhanda uważany jest za jeden z większych talentów francuskiej piłki. Wyróżnia się swoją szybkości i dobrą techniką – wszystko to, co powinien mieć dobry skrzydłowy. W aktualnym sezonie wystąpił 25 razy, ośmiokrotnie pokonując bramkarzy rywali.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Van Dijk zrezygnował z występu w EURO 2020 OFICJALNIE: Van Dijk zrezygnował z występu w EURO 2020 Bayern Monachium. Kahn potwierdza: Taki transfer jest dla nas niewyobrażalny Bayern Monachium. Kahn potwierdza: Taki transfer jest dla nas niewyobrażalny Salomon Kalou dołączy do raczkującej potęgi. Tworzy się afrykański Dream Team Salomon Kalou dołączy do raczkującej potęgi. Tworzy się afrykański Dream Team OFICJALNIE: Hitowy transfer reprezentacyjny Aymerica Laporte OFICJALNIE: Hitowy transfer reprezentacyjny Aymerica Laporte Inter Mediolan: Sytuacja coraz bardziej napięta. Gwiazdy tracą wiarę w projekt Inter Mediolan: Sytuacja coraz bardziej napięta. Gwiazdy tracą wiarę w projekt FC Barcelona: Koeman po remisie z Levante. „Gdy zaczynasz tak grać, trudno cokolwiek zmienić” FC Barcelona: Koeman po remisie z Levante. „Gdy zaczynasz tak grać, trudno cokolwiek zmienić” PSG: Pomocnik zgłasza gotowość na transfer. „Chciałbym mieć taką możliwość” PSG: Pomocnik zgłasza gotowość na transfer. „Chciałbym mieć taką możliwość”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy