Arsenal polował na Belhandę, ale skuteczniejsze okaże się PSG?

Arsenal polował na Belhandę, ale skuteczniejsze okaże się PSG?
Redakcja
Redakcja
Źródło: Metro

Arsenal od dawna interesuje się Younesem Belhandą, gwiazdą francuskiego Montpellier. Jednak do wyścigu o tego zawodnika dołączyło PSG.

Łatwo stwierdzić, jakimi wartościami chcą przyciągnąć go szejkowie. Kwota transferowa ma wynosić 20 milionów euro. Natomiast jego zarobki, miałyby wzrosnąć trzykrotnie. Jak łatwo się domyślić, ekipa z Londynu nie zamierza proponować mu aż tak wygórowanych warunków finansowych, więc wybór może być ciekawy.

Arsenal zamierza ograniczać koszta w swoim zespole, a zaproponowanie młodemu zawodnikowi pensji w granicach 50 tysięcy funtów, nie jest zgodne z ich założeniami. Pomimo tego, że gracz ten walczy o tytuł mistrzowski w Ligue 1 (aktualnie Montpellier jest liderem), to prawie przesądzone jest, że latem zmieni barwy klubowe.

Belhanda uważany jest za jeden z większych talentów francuskiej piłki. Wyróżnia się swoją szybkości i dobrą techniką – wszystko to, co powinien mieć dobry skrzydłowy. W aktualnym sezonie wystąpił 25 razy, ośmiokrotnie pokonując bramkarzy rywali.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Dawid Kownacki na radarze Espanyolu Dawid Kownacki na radarze Espanyolu Damian Kądzior może opuścić zimą Eibar Damian Kądzior może opuścić zimą Eibar Raków Częstochowa ma nowego bramkarza. Dominik Holec w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Raków Częstochowa ma nowego bramkarza. Dominik Holec w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Flanagan blisko polskiego klubu. Zaawansowane negocjacje Flanagan blisko polskiego klubu. Zaawansowane negocjacje Eriksen chce wrócić do Premier League. Wysoka pensja stanowi problem Eriksen chce wrócić do Premier League. Wysoka pensja stanowi problem Milik zaakceptował ofertę Olympique'u Marsylia. Polak czeka na porozumienie pomiędzy klubami Milik zaakceptował ofertę Olympique'u Marsylia. Polak czeka na porozumienie pomiędzy klubami OFICJALNIE: AC Milan pozyskał Meïté. To pierwszy zimowy transfer lidera Serie A OFICJALNIE: AC Milan pozyskał Meïté. To pierwszy zimowy transfer lidera Serie A

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy