Arsenal polował na Belhandę, ale skuteczniejsze okaże się PSG?

Arsenal polował na Belhandę, ale skuteczniejsze okaże się PSG? fot. Transfery.info
Redakcja
Redakcja
Źródło: Metro

Arsenal od dawna interesuje się Younesem Belhandą, gwiazdą francuskiego Montpellier. Jednak do wyścigu o tego zawodnika dołączyło PSG.

Łatwo stwierdzić, jakimi wartościami chcą przyciągnąć go szejkowie. Kwota transferowa ma wynosić 20 milionów euro. Natomiast jego zarobki, miałyby wzrosnąć trzykrotnie. Jak łatwo się domyślić, ekipa z Londynu nie zamierza proponować mu aż tak wygórowanych warunków finansowych, więc wybór może być ciekawy.

Arsenal zamierza ograniczać koszta w swoim zespole, a zaproponowanie młodemu zawodnikowi pensji w granicach 50 tysięcy funtów, nie jest zgodne z ich założeniami. Pomimo tego, że gracz ten walczy o tytuł mistrzowski w Ligue 1 (aktualnie Montpellier jest liderem), to prawie przesądzone jest, że latem zmieni barwy klubowe.

Belhanda uważany jest za jeden z większych talentów francuskiej piłki. Wyróżnia się swoją szybkości i dobrą techniką – wszystko to, co powinien mieć dobry skrzydłowy. W aktualnym sezonie wystąpił 25 razy, ośmiokrotnie pokonując bramkarzy rywali.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „Nie przypominam sobie czegoś takiego w Europie” Dziennikarz punktuje hitowy transfer Lecha Poznań „Nie przypominam sobie czegoś takiego w Europie” Dziennikarz punktuje hitowy transfer Lecha Poznań Manchester United, Real Madryt, FC Barcelona i inni będą niepocieszeni. Obrońca blisko nowej umowy Manchester United, Real Madryt, FC Barcelona i inni będą niepocieszeni. Obrońca blisko nowej umowy 19-letni Gavi zrugał Roberta Lewandowskiego. „Do cholery, człowieku!” [WIDEO] 19-letni Gavi zrugał Roberta Lewandowskiego. „Do cholery, człowieku!” [WIDEO] Legia Warszawa straci trenera? Kosta Runjaić już zdecydował Legia Warszawa straci trenera? Kosta Runjaić już zdecydował Kontuzja podopiecznego Michała Probierza w trakcie meczu. Zgrupowanie może mieć z głowy Kontuzja podopiecznego Michała Probierza w trakcie meczu. Zgrupowanie może mieć z głowy Lech Poznań zmiażdżył konkurencję. Blisko 50 milionów złotych przychodów z transferów za sezon 2022/2023 Lech Poznań zmiażdżył konkurencję. Blisko 50 milionów złotych przychodów z transferów za sezon 2022/2023 Lech Poznań z największym przychodem za sezon 2022/2023 Lech Poznań z największym przychodem za sezon 2022/2023

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy