Arsenal polował na Belhandę, ale skuteczniejsze okaże się PSG?

Arsenal polował na Belhandę, ale skuteczniejsze okaże się PSG?
Redakcja
Redakcja
Źródło: Metro

Arsenal od dawna interesuje się Younesem Belhandą, gwiazdą francuskiego Montpellier. Jednak do wyścigu o tego zawodnika dołączyło PSG.

Łatwo stwierdzić, jakimi wartościami chcą przyciągnąć go szejkowie. Kwota transferowa ma wynosić 20 milionów euro. Natomiast jego zarobki, miałyby wzrosnąć trzykrotnie. Jak łatwo się domyślić, ekipa z Londynu nie zamierza proponować mu aż tak wygórowanych warunków finansowych, więc wybór może być ciekawy.

Arsenal zamierza ograniczać koszta w swoim zespole, a zaproponowanie młodemu zawodnikowi pensji w granicach 50 tysięcy funtów, nie jest zgodne z ich założeniami. Pomimo tego, że gracz ten walczy o tytuł mistrzowski w Ligue 1 (aktualnie Montpellier jest liderem), to prawie przesądzone jest, że latem zmieni barwy klubowe.

Belhanda uważany jest za jeden z większych talentów francuskiej piłki. Wyróżnia się swoją szybkości i dobrą techniką – wszystko to, co powinien mieć dobry skrzydłowy. W aktualnym sezonie wystąpił 25 razy, ośmiokrotnie pokonując bramkarzy rywali.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Ekstraklasa: Kary dla Lechii Gdańsk i Lecha Poznań Ekstraklasa: Kary dla Lechii Gdańsk i Lecha Poznań OFICJALNIE: Jewgienij Baszkirow w Zagłębiu Lubin OFICJALNIE: Jewgienij Baszkirow w Zagłębiu Lubin PSG: Bunt Neymara PSG: Bunt Neymara OFICJALNIE: Kristopher Vida w Piaście Gliwice OFICJALNIE: Kristopher Vida w Piaście Gliwice Kiedyś Barcelona, teraz Częstochowa. OFICJALNIE: Lederman w Rakowie Kiedyś Barcelona, teraz Częstochowa. OFICJALNIE: Lederman w Rakowie OFICJALNIE: Marcin Budziński w Radomiaku OFICJALNIE: Marcin Budziński w Radomiaku OFICJALNIE: Stolarczyk selekcjonerem reprezentacji Polski U-19 OFICJALNIE: Stolarczyk selekcjonerem reprezentacji Polski U-19

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy