Arsenal porozumiał się z reprezentantem Kolumbii?!

Arsenal porozumiał się z reprezentantem Kolumbii?!
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Jornal di Noticias

Jackson Martinez porozumiał się ponoć z Arsenalem w kwestii warunków indywidualnego kontraktu.

Takiego zdania są portugalskie media, według których wczorajsze spotkanie było dla Kolumbijczyka ostatnim w barwach FC Porto. Najlepszy strzelcem tamtejszej ligi już w lutym zapowiadał, że latem opuści drużynę, by zrobić krok naprzód, a jego agent od miesięcy rozmawia ze wszystkimi zainteresowanymi zespołami. Porozumienie z londyńczykami jest zatem realne.

28-latek przygotował się na ewentualną przeprowadzkę dziesięć miesięcy temu, przedłużając umowę ze "Smokami" do 2017 roku. Doszło w niej do obniżenia klauzuli wykupu do 25 milionów funtów. Prognozuje się jednak, że "Kanonierzy" będą chcieli obniżyć jeszcze tę kwotę. 

Arsene Wenger wielokrotnie podkreślał zainteresowanie napastnikiem z Kolumbii, o czym w jednym z wywiadów wspominał chociażby Oliver Giruoud, na którego widmo sprowadzenia poważnego rywala do gry w pierwszym składzie miało podziałać mobilizująco. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Miedź Legnica z czwartym letnim transferem. Beniaminek sięga po młodzieżowca z RB Lipsk OFICJALNIE: Miedź Legnica z czwartym letnim transferem. Beniaminek sięga po młodzieżowca z RB Lipsk Manchester City wypracował porozumienie. Gabriel Jesus o krok od hitowego transferu Manchester City wypracował porozumienie. Gabriel Jesus o krok od hitowego transferu OFICJALNIE: Szybko poszło. Nowy klub Janusza Gola OFICJALNIE: Szybko poszło. Nowy klub Janusza Gola Newcastle United o krok od przeprowadzenia długo wyczekiwanego transferu Newcastle United o krok od przeprowadzenia długo wyczekiwanego transferu Richarlyson szczerze o swojej orientacji: Świat nie jest przygotowany na tę dyskusję Richarlyson szczerze o swojej orientacji: Świat nie jest przygotowany na tę dyskusję OFICJALNIE: Wayne Rooney odchodzi z Derby County OFICJALNIE: Wayne Rooney odchodzi z Derby County Manchester City kupuje za 42 miliony funtów Manchester City kupuje za 42 miliony funtów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy