Arsenal zainteresowany Abate

Arsenal zainteresowany Abate
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Football Italia

Według najnowszych doniesień Ignazio Abate znalazł się na celowniku Arsenalu Londyn. "Kanonierzy" przygotowują już ponoć konkretną ofertę.

Arsene Wenger, który zapowiadał letnią ofensywnę transferową, zamierza rozpocząć wzmacnianie drużyny właśnie od 26-letniego obrońcy. Jeśli wierzyć spekulacjom, jest gotowy przeznaczyć na ten cel dwanaście milionów euro. 

Abate był bliski opuszczenia Włoch już w grudniu. Wówczas zgłosił się po niego Zenit Sankt Petersburg, jednak Milan odrzucił ofertę z Rosji. Odejście reprezentanta kraju jest jednak możliwe, gdyż jego kontrakt obowiązuje do końca czerwca 2014 roku i może się okazać, że będzie to jedyna szansa żeby cokolwiek na nim zarobić. 

Dotychczas Milan nie podjął rozmów z Abate na temat przedłużenia wygasającej umowy, ale niewykluczone, że wkróce tak się stanie. Arsenal liczy jednak, że odpowiednia kwota przekona działaczy z San Siro do sprzedaży swojego zawodnika. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy