Arsenal zainteresowany Abate

Arsenal zainteresowany Abate fot. Transfery.info
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Football Italia

Według najnowszych doniesień Ignazio Abate znalazł się na celowniku Arsenalu Londyn. "Kanonierzy" przygotowują już ponoć konkretną ofertę.

Arsene Wenger, który zapowiadał letnią ofensywnę transferową, zamierza rozpocząć wzmacnianie drużyny właśnie od 26-letniego obrońcy. Jeśli wierzyć spekulacjom, jest gotowy przeznaczyć na ten cel dwanaście milionów euro. 

Abate był bliski opuszczenia Włoch już w grudniu. Wówczas zgłosił się po niego Zenit Sankt Petersburg, jednak Milan odrzucił ofertę z Rosji. Odejście reprezentanta kraju jest jednak możliwe, gdyż jego kontrakt obowiązuje do końca czerwca 2014 roku i może się okazać, że będzie to jedyna szansa żeby cokolwiek na nim zarobić. 

Dotychczas Milan nie podjął rozmów z Abate na temat przedłużenia wygasającej umowy, ale niewykluczone, że wkróce tak się stanie. Arsenal liczy jednak, że odpowiednia kwota przekona działaczy z San Siro do sprzedaży swojego zawodnika. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „Zostań z nami”. Kibice Górnika Zabrze z apelem do piłkarza [WIDEO] „Zostań z nami”. Kibice Górnika Zabrze z apelem do piłkarza [WIDEO] „Wrak piłkarza”. Dziennikarz zszokowany formą fizyczną gwiazdy Lecha Poznań „Wrak piłkarza”. Dziennikarz zszokowany formą fizyczną gwiazdy Lecha Poznań Luka Modrić przekazał Realowi Madryt stanowisko w sprawie swojej przyszłości Luka Modrić przekazał Realowi Madryt stanowisko w sprawie swojej przyszłości Górnik Zabrze - Puszcza Niepołomice: Mecz Ekstraklasy przerwany [AKTUALIZACJA] Górnik Zabrze - Puszcza Niepołomice: Mecz Ekstraklasy przerwany [AKTUALIZACJA] Gonçalo Feio dostanie hitowe wzmocnienie z MLS?! Legia Warszawa rozpoczęła negocjacje Gonçalo Feio dostanie hitowe wzmocnienie z MLS?! Legia Warszawa rozpoczęła negocjacje Mateusz Kochalski zabrał głos w sprawie przyszłości Mateusz Kochalski zabrał głos w sprawie przyszłości Dwóch piłkarzy odchodzi z Borussii Dortmund [OFICJALNIE] Dwóch piłkarzy odchodzi z Borussii Dortmund [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy