Arsenal zapytał o piłkarza Juventusu. Dostał odpowiedź!

Arsenal zapytał o piłkarza Juventusu. Dostał odpowiedź!
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Gianluca Di Marzio

Arsenal po raz kolejny sondował możliwość sprowadzenia Daniele Ruganiego.

"Kanonierzy" od dawna interesują się młodzieżowym reprezentantem Włoch i teraz zdecydowali się podjąć kolejną próbę zrealizowania swych transferowych planów. Gianluca Di Marzio podaje, że Anglicy skontaktowali się z Juventusem. Działacze z Turynu udzielili jednak stanowczej wypowiedzi, oznajmiając że 21-latek nie jest na sprzedaż.

Sytuacja Ruganiego jest skomplikowana. Utalentowany zawodnik chciałby częstszych występów, ale podstawowe trio defensorów prezentuje się zbyt dobrze, by trener dokonał roszad. W dodatku "Stara Dama" jest bliski pozyskania Mehdiego Benatii, co może zepchnąć młodego Włocha do roli piątego obrońcy w zespole.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy