Arsene Wenger zostanie nowym trenerem Realu?

Arsene Wenger zostanie nowym trenerem Realu?
Redakcja
Redakcja
Źródło: Daily Mail

Arsene Wenger jest głównym kandydatem do przejęcia Realu Madryt po Jose Mourinho - dowiedział się angielski dziennik "Daily Mail".

Real szuka trenera po tym, jak Jose Mourinho poniósł kolejną porażkę z FC Barceloną, a następnie ogłosił, że nie wie, czy zostanie na Santiago Bernabeu na kolejny sezon.

Wydaję się, że jeżeli rzeczywiście Francuz dostałby ofertę pracy w Madrycie, przyjąłby ją bez większego zastnowienia.

Innym kandydatem na stanowisko Mourinho jest Joachim Loew, selekcjoner reprezentacji Niemiec.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy