AS Monaco jeszcze nie skończyło okna. Chce reprezentanta Niemiec

AS Monaco jeszcze nie skończyło okna. Chce reprezentanta Niemiec
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Bild

AS Monaco może przeprowadzić tego lata jeszcze przynajmniej jeden transfer.

Na celowniku wicemistrza Francji cały czas znajduje się Benjamin Henrichs z Bayeru. W przeprowadzeniu transakcji może fakt, że przenieść się do Monaco chce sam 21-letni prawy obrońca. „Bild” pisze o jego możliwym transferze za około 20 milionów euro.

Henrichs szkoli się w Bayerze już od kilkunastu lat. Przechodząc przez kolejne klubowe szczeble, w końcu zadebiutował on w pierwszym zespole niemieckiego klubu. Wszechstronny zawodnik (może być wykorzystywany również w linii pomocy) ma na koncie już 61 występów w Bundeslidze. 23 z nich zaliczył w poprzednim sezonie.

Joachim Löw już jakiś czas temu dał mu zadebiutować w dorosłej reprezentacji Niemiec. Jak na razie rozegrał w jej koszulce trzy mecze.

Henrichs od pewnego czasu wzbudza zainteresowanie czołowych europejskich klubów. Wcześniej, oprócz ASM, był on łączony z przenosinami m.in. do Barcelony, Chelsea oraz Tottenhamu.  


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Składy na Polska - Słowacja. Sousa ZASKOCZYŁ! [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Polska - Słowacja. Sousa ZASKOCZYŁ! [OFICJALNIE] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Aymeric Laporte gotowy na odejście z Manchesteru City. Klub już wytypował potencjalnego następcę Aymeric Laporte gotowy na odejście z Manchesteru City. Klub już wytypował potencjalnego następcę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy