AS Roma ma problem. Cengiz Ünder kontuzjowany

AS Roma ma problem. Cengiz Ünder kontuzjowany fot. Cengiz Under I Instagram
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: TFF | Alfredo Pedullà

Cengiz Ünder niezwykle szybko zakończył zgrupowanie reprezentacji Turcji. Wszystko przez uraz, który wykluczył go z udziału w obu nadchodzącym meczach jego kadry narodowej.

22-letni prawoskrzydłowy dobrze rozpoczął sezon w klubie, bo od trafienia w starciu z Cagliari Calcio. W drugim meczu przeciwko Lazio gola już nie strzelił, ale i tak był jednym z jaśniejszych punktów swojej drużyny. Następnie skorzystał on z powołania do reprezentacji Turcji i tym samym pojechał na zgrupowanie, gdzie jednak doznał kontuzji na jednym z treningów i został zmuszony do obrania kurs na Rzym.

Jak informują włoskie media, badania wykazały uraz ścięgna udowego prawej nogi. Przewidywany czas absencji do momentu powtórzenia badań nie będzie znany, jednak spekuluje się, że rozbrat Turka z futbolem może potrwać nawet trzy-cztery tygodnie. Oznaczałoby to, że 22-latek przegapiłby m.in. pierwszy mecz fazy grupowej Ligi Europy, w którym rywalem rzymian będzie İstanbul Başakşehir.

Cengiz Ünder w kampanii 2018/2019 wystąpił w 33 meczach, zdobył sześć bramek i posłał 11 kluczowych podań.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Legia II Warszawa vs Sokół Ostróda. Burmistrz Ostródy zwrócił się z prośbą o pomoc... do Zbigniewa Bońka Legia II Warszawa vs Sokół Ostróda. Burmistrz Ostródy zwrócił się z prośbą o pomoc... do Zbigniewa Bońka Real Madryt włącza się do walki o środkowego obrońcę, którego określano... „nowym Ødegaardem” Real Madryt włącza się do walki o środkowego obrońcę, którego określano... „nowym Ødegaardem” Czołowe kluby piłkarskie świata pomagają w poszukiwaniu zaginionych dzieci i nastolatków Czołowe kluby piłkarskie świata pomagają w poszukiwaniu zaginionych dzieci i nastolatków Real Madryt: Zapadła decyzja o powrocie Ødegaarda Real Madryt: Zapadła decyzja o powrocie Ødegaarda OFICJALNIE: Malwina Smarzek-Godek w Novarze OFICJALNIE: Malwina Smarzek-Godek w Novarze Bundesliga: Borussia Dortmund - Bayern Monachium, czyli der Klassiker [przewidywane składy, kogo brakuje, gdzie oglądać] Bundesliga: Borussia Dortmund - Bayern Monachium, czyli der Klassiker [przewidywane składy, kogo brakuje, gdzie oglądać] Premier League: Benítez gotowy do wielkiego powrotu do Newcastle United. Ma już nawet plan na dwa transfery Premier League: Benítez gotowy do wielkiego powrotu do Newcastle United. Ma już nawet plan na dwa transfery

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy