Aston Villa pozyska reprezentanta Korei Południowej?

Aston Villa pozyska reprezentanta Korei Południowej?
Redakcja
Redakcja
Źródło: The Korea Herald

Agent obrońcy reprezentacji Korei Południowej – Cho Yong-hyung’a poinformował, że Aston Villa jest zainteresowana usługami jego podopiecznego. Według agenta, oprócz Anglików zawodnikiem interesuje s(...)

Agent obrońcy reprezentacji Korei Południowej – Cho Yong-hyung’a poinformował, że Aston Villa jest zainteresowana usługami jego podopiecznego. Według agenta, oprócz Anglików zawodnikiem interesuje się również kilka innych europejskich klubów.

Stoper Jeju United, klubu pierwszej ligi południowo – koreańskiej, zagrał we wszystkich czterech meczach swojej reprezentacji na Mundialu, prezentując się bardzo solidnie w każdym z nich. Korea Południowa po raz pierwszy w historii awansowała do 1/8 finału Mistrzostw Świata rozgrywanych poza granicami ich kraju. Po zajęciu drugiego miejsca w grupie B, tuż za faworyzowaną Argentyną, „Tygrysy Azji” zostały w 1/8 finału pokonane przez Urugwaj 2 – 1 i tym samym wyeliminowane z turnieju.

Rozmawiając z „The Korea Herald” agent Cho powiedział, że jego zawodnik znalazł się na liście transferowej Jeju United i najprawdopodobniej już wkrótce przeniesie się do Europy. Dodał on, że kilka klubów pytało go o obrońcę, jednak z nazwy wymienił tylko Aston Villę, co wskazuje na to, że to właśnie klub z Birmingham jest najbliżej pozyskania Koreańczyka.
Więcej na temat: Mistrzostwa Świata Anglia Inne

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Hitowy transfer Bernardo Silvy?! Manchester City szykuje się do pożegnania z Portugalczykiem Hitowy transfer Bernardo Silvy?! Manchester City szykuje się do pożegnania z Portugalczykiem Manchester City finalizuje rekordowy transfer w dziejach Premier League Manchester City finalizuje rekordowy transfer w dziejach Premier League Anamaria Prodan, słynna agentka piłkarska z Rumunii: Nikt nie pamięta o tych, którzy byli drudzy Anamaria Prodan, słynna agentka piłkarska z Rumunii: Nikt nie pamięta o tych, którzy byli drudzy OFICJALNIE: Gwiazdka Eredivisie w AS Monaco OFICJALNIE: Gwiazdka Eredivisie w AS Monaco OFICJALNIE: Leon Bailey w Premier League. Zostanie następcą gwiazdy?! OFICJALNIE: Leon Bailey w Premier League. Zostanie następcą gwiazdy?! AC Milan: Jens Petter Hauge o krok od Bundesligi AC Milan: Jens Petter Hauge o krok od Bundesligi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy