Atlético Madryt podbierze Bjelicy największą gwiazdę?! Olmo może wrócić do Hiszpanii

Atlético Madryt podbierze Bjelicy największą gwiazdę?! Olmo może wrócić do Hiszpanii fot. Dani Olmo I Instagram
Paweł Hanejko
Źródło: Cadena Ser

Dani Olmo znalazł się na celowniku Atlético Madryt, donosi Cadena Ser.

Po zdobyciu złotego medalu na Mistrzostwach Europy do lat 21 oraz znakomitych występach w barwach Dinama Zagrzeb zainteresowanie osobą młodego Hiszpana ewidentnie wzrosło. W ostatnim czasie mówiło się o nim w kontekście przeprowadzki do Ajaxu. Okazuje się jednak, że chrapkę na niego ma także Diego Simeone.

Mistrzowie Chorwacji oczekują za swojego piłkarza kwoty rzędu 40 milionów euro. Hiszpańska drużyna ma jednak nadzieję, że uda jej się dogadać oferując za wspomnianego gracza nieco niższą kwotę.

Aby jednak stołeczny klub ruszył do ofensywny, z drużyną sterowaną przez argentyńskiego szkoleniowca będzie musiał pożegnać się, któryś z piłkarzy z obecnej kadry. Ciężko jednak powiedzieć, kto w tym momencie jest najbliżej opuszczenia Wanda Metropolitano.

Wbrew obawom, ewentualne pozyskanie Olmo jest zupełnie nieuzależnione od sprowadzenia do Madrytu Rodrigo Moreno. Obie operacje mogą zostać przeprowadzone osobno.

Występujący w Dinamie Zagrzeb skrzydłowy trafił do Chorwacji w lipcu 2014 roku. W tym sezonie zdążył już zanotować cztery występy. Na jego dorobek złożyły się cztery bramki i trzy asysty.

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy