Ayala niespodziewanie dołączy do Saragossy?!

Ayala niespodziewanie dołączy do Saragossy?!
Redakcja
Redakcja
Źródło: SkySports.com

Zaskakującą decyzję podjął doświadczony obrońca Roberto Ayala. Choć w styczniu tego roku związał się kontraktem z Villarreal, teraz postanowił wykupić swą kartę zawodniczą i przenieść się do Realu Saragossa! <(...)

Zaskakującą decyzję podjął doświadczony obrońca Roberto Ayala. Choć w styczniu tego roku związał się kontraktem z Villarreal, teraz postanowił wykupić swą kartę zawodniczą i przenieść się do Realu Saragossa!

Kontrakt Argentyńczyka z jego poprzednim klubem, Valencia CF, wygasał wraz z końcem poprzedniego sezonu, więc zawodnik nie próżnując już na początku br. podpisał na prawie Bosmana kontrakt z nowym klubem, którym miało być Villarreal. Teraz jednak, nie rozegrawszy nawet jednego meczu w barwach Żółtej Łodzi Podwodnej, postanowił wykupić swój kontrakt za kwotę ustaloną w klauzuli sprzedaży (6 mln euro) i podpisać nowy kontrakt, tym razem z Saragossą!

34-letni obrońca ma podpisać się pod trzyletnią umową z Saragossą zaraz po powrocie z Copa America. Oficjele Realu potwierdzają tą informację. Villarreal nie skomentowało jeszcze oficjalnie tej szokującej decyzji.
Więcej na temat: Hiszpania

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Juventus: Szczęsny czy Donnarumma? Sprawdzamy, czy zmiana jest dla „Bianconerich” korzystna Juventus: Szczęsny czy Donnarumma? Sprawdzamy, czy zmiana jest dla „Bianconerich” korzystna Wieczysta Kraków w transferowej ofensywie. Dwóch piłkarzy Ekstraklasy na radarze Wieczysta Kraków w transferowej ofensywie. Dwóch piłkarzy Ekstraklasy na radarze Manchester City przygotowuje hitowy transfer w razie odejścia Fernandinho Manchester City przygotowuje hitowy transfer w razie odejścia Fernandinho Dominik Furman wróci do Ekstraklasy?! Dominik Furman wróci do Ekstraklasy?! Legia Warszawa finalizuje dwa letnie transfery Legia Warszawa finalizuje dwa letnie transfery FC Barcelona: Czas zastąpić Busquetsa. TRZECH zawodników na szczycie listy FC Barcelona: Czas zastąpić Busquetsa. TRZECH zawodników na szczycie listy Szczęsny nie narzeka na brak zainteresowania. Wybierze kontrowersyjny kierunek?! Szczęsny nie narzeka na brak zainteresowania. Wybierze kontrowersyjny kierunek?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy