Ayala niespodziewanie dołączy do Saragossy?!

Ayala niespodziewanie dołączy do Saragossy?!
Redakcja
Redakcja
Źródło: SkySports.com

Zaskakującą decyzję podjął doświadczony obrońca Roberto Ayala. Choć w styczniu tego roku związał się kontraktem z Villarreal, teraz postanowił wykupić swą kartę zawodniczą i przenieść się do Realu Saragossa! <(...)

Zaskakującą decyzję podjął doświadczony obrońca Roberto Ayala. Choć w styczniu tego roku związał się kontraktem z Villarreal, teraz postanowił wykupić swą kartę zawodniczą i przenieść się do Realu Saragossa!

Kontrakt Argentyńczyka z jego poprzednim klubem, Valencia CF, wygasał wraz z końcem poprzedniego sezonu, więc zawodnik nie próżnując już na początku br. podpisał na prawie Bosmana kontrakt z nowym klubem, którym miało być Villarreal. Teraz jednak, nie rozegrawszy nawet jednego meczu w barwach Żółtej Łodzi Podwodnej, postanowił wykupić swój kontrakt za kwotę ustaloną w klauzuli sprzedaży (6 mln euro) i podpisać nowy kontrakt, tym razem z Saragossą!

34-letni obrońca ma podpisać się pod trzyletnią umową z Saragossą zaraz po powrocie z Copa America. Oficjele Realu potwierdzają tą informację. Villarreal nie skomentowało jeszcze oficjalnie tej szokującej decyzji.
Więcej na temat: Hiszpania

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Ogromne zamieszanie w Schalke. Dyrektor odwołany, trzech piłkarzy zawieszonych [OFICJALNIE] Ogromne zamieszanie w Schalke. Dyrektor odwołany, trzech piłkarzy zawieszonych [OFICJALNIE] Lewandowski: Koniec umowy w 2023 roku? Jestem w stanie grać o wiele dłużej Lewandowski: Koniec umowy w 2023 roku? Jestem w stanie grać o wiele dłużej Real Madryt wytypował następcę Isco. Hitowa wymiana?! Real Madryt wytypował następcę Isco. Hitowa wymiana?! Lewandowski wyróżniony w dwóch kategoriach w plebiscycie Globe Soccer Awards Lewandowski wyróżniony w dwóch kategoriach w plebiscycie Globe Soccer Awards Liga Mistrzów: Kadra Realu Madryt na mecz z Interem. Sześciu nieobecnych Liga Mistrzów: Kadra Realu Madryt na mecz z Interem. Sześciu nieobecnych Griezmann przerywa milczenie: Chcę tylko zostać sam i zaznać spokoju Griezmann przerywa milczenie: Chcę tylko zostać sam i zaznać spokoju Maicon planuje powrót do Europy. Szykuje się do gry we Włoszech Maicon planuje powrót do Europy. Szykuje się do gry we Włoszech

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy