Bailly może zmienić klub wewnątrz Premier League

Bailly może zmienić klub wewnątrz Premier League fot. Manchester United FC
Mateusz Michałek
Źródło: Metro

„Metro” podaje, że Eric Bailly może przenieść się z Manchesteru United do Arsenalu.

Wszystko wskazuje na to, że iworyjski stoper będzie jednym z zawodników, którzy po zakończeniu sezonu opuszczą Old Trafford. Władze „Czerwonych Diabłów” woleliby, żeby 25-latek związał się z klubem spoza Premier League, ale w ostateczności są skłonne przystać również na jego transfer do innej angielskiej drużyny.

Zdaniem „Metro” MU gotowy jest wyrazić zgodę na przeprowadzkę Bailly'ego do Arsenalu. Warunek jest jeden - na stole musi pojawić się kwota rzędu ponad 30 milionów funtów (35 milionów euro). Działacze klubu z czerwonej części Manchesteru chcą po prostu, by zwrócił się im transfer obrońcy przeprowadzony w 2016 roku. Wtedy to Iworyjczyk trafił do Anglii z Villarrealu.

Arsenal zna oczekiwania MU i wkrótce powinien się do nich ustosunkować. „Kanonierzy” już od dłuższego czasu przyglądają się Bailly'emu i media podają, że Unai Emery chce go w swoim zespole.

25-latek nigdy nie odgrywał kluczowej roli w drużynie MU. Problemy zdrowotne sprawiły, że w obecnym sezonie zanotował on tylko 18 występów.

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy