Barça prosi Martíneza o obniżenie zarobków

Barça prosi Martíneza o obniżenie zarobków
Redakcja
Redakcja
Źródło: Sport

"Barça" jest gotowa podjąć wysiłek w celu sprowadzenia Javiego Martíneza, zwłaszcza po odejściu Seydou Keity, jednak piłkarz musi zgodzić się na obniżenie zarobków.

Jak ujawnił "Esport3", klub z Katalonii zapłaci Atheltic Bilbao klauzulę w wysokości 40 mln euro. Piłkarz ten jest priorytetem dla sztabu szkoleniowego, dlatego nie byłby to żaden problem. W stolicy Katalonii miałby zarobki na trzecim poziomie.

Zawodnik Athletic, mistrz świata i Europy, by trafić do FC Barcelony musi jednak zgodzić się na niższe płace. Tylko to gwarantuje mu przywdzianie koszulki w barwach "blaugrana".

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków - Napoli: Poznaliśmy składy na mecz z okazji 115. urodzin polskiego klubu [OFICJALNIE] Wisła Kraków - Napoli: Poznaliśmy składy na mecz z okazji 115. urodzin polskiego klubu [OFICJALNIE] Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Hitowy transfer Bernardo Silvy?! Manchester City szykuje się do pożegnania z Portugalczykiem Hitowy transfer Bernardo Silvy?! Manchester City szykuje się do pożegnania z Portugalczykiem Manchester City finalizuje rekordowy transfer w dziejach Premier League Manchester City finalizuje rekordowy transfer w dziejach Premier League Anamaria Prodan, słynna agentka piłkarska z Rumunii: Nikt nie pamięta o tych, którzy byli drudzy Anamaria Prodan, słynna agentka piłkarska z Rumunii: Nikt nie pamięta o tych, którzy byli drudzy OFICJALNIE: Louis van Gaal selekcjonerem reprezentacji Holandii OFICJALNIE: Louis van Gaal selekcjonerem reprezentacji Holandii OFICJALNIE: Gwiazdka Eredivisie w AS Monaco OFICJALNIE: Gwiazdka Eredivisie w AS Monaco

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy