Barcelona pozyska bramkarza z Bundesligi?!

Barcelona pozyska bramkarza z Bundesligi?!
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Bild

Barcelona cały czas rozgląda się za nowym bramkarzem.

Pomimo tego, że sezon dopiero zaczyna się rozkręcać, władze mistrza Hiszpanii planują już letnie wzmocnienia. Jednym z ich priorytetów będzie pozyskanie nowego bramkarza, ponieważ nie można wykluczyć, że z klubem pożegna się w najbliższym czasie Jasper Cillessen.

Holender jest sfrustrowany swoją pozycją w zespole. Przy obecnej dyspozycji Marca-André ter Stegena ciężko będzie mu się przebić do pierwszego składu, dlatego już wkrótce może przywdziać trykot innego zespołu. Chętnych na jego pozyskanie na pewno nie będzie brakowało.

Barcelona nie zamierza robić mu problemów w razie ewentualnej zmiany miejsca pracy. Skauci „Blaugrany” dostali polecenie, aby obserwować ewentualnego następcę 29-latka. Na ich celowniku znalazł się Jiří Pavlenka.

Czech na początku 2017 roku przeniósł się ze Slavii Praga do Werderu za trzy miliony euro i bardzo szybko wywalczył sobie miejsce w pierwszym składzie swojej ekipy.

Od początku tego sezonu spisuje się bardzo dobrze, co zaowocowało tym, że jego zespół plasuje się w ligowej tabeli na trzecim miejscu.

26-latek rozegrał w tym sezonie osiem spotkań. Do swojego dorobku dorzucił także jeden występ w Pucharze Niemiec. W tym czasie udało mu się zachować trzy czyste konta. Jego kontrakt z obecnym pracodawcą obowiązuje do 30 czerwca 2021 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Gwiazda Major League Soccer oskarżona o grożenie i uderzenie bronią 16-latka. Klub wydał oświadczenie [OFICJALNIE] Gwiazda Major League Soccer oskarżona o grożenie i uderzenie bronią 16-latka. Klub wydał oświadczenie [OFICJALNIE] Borussia Dortmund negocjuje transfer pomocnika. Jest coraz bliżej pokonania konkurencji Borussia Dortmund negocjuje transfer pomocnika. Jest coraz bliżej pokonania konkurencji Legia Warszawa u progu kadrowej rewolucji. TRZECH zawodników na wylocie Legia Warszawa u progu kadrowej rewolucji. TRZECH zawodników na wylocie Jakub Słowik zmienia klub w Japonii. Sportowy awans Jakub Słowik zmienia klub w Japonii. Sportowy awans CIES: Najwyżej wyceniani piłkarze U-23 z topowych europejskich lig CIES: Najwyżej wyceniani piłkarze U-23 z topowych europejskich lig OFICJALNIE: Willy Caballero ponownie w Premier League. Awaryjny transfer OFICJALNIE: Willy Caballero ponownie w Premier League. Awaryjny transfer Jesús Jiménez znowu łączony z transferem wewnątrz Ekstraklasy. Kontrakt z Górnikiem Zabrze coraz bliżej końca Jesús Jiménez znowu łączony z transferem wewnątrz Ekstraklasy. Kontrakt z Górnikiem Zabrze coraz bliżej końca

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy