Barcelona proponuje PSG trzech zawodników za Neymara

Barcelona proponuje PSG trzech zawodników za Neymara
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Christian Falk I Twitter

Christian Falk ze „Sport Bilda” podaje, że Barcelona zaproponowała Paris Saint-Germain trzech piłkarzy w zamian za Neymara.

Zdaniem powyższego źródła mistrzowie Hiszpanii nie zaoferowali paryżanom pieniędzy (spekulowało się o ponad 100 milionach euro) i jednego ze swoich piłkarzy, ale chcieliby wymienić Brazylijczyka na trzech graczy. Falk donosi, że PSG mogłoby wybrać trzech zawodników z czwórki: Philippe Coutinho, Ousmane Dembélé, Samuel Umtiti, Nélson Semedo. Byłaby to największa wymiana w historii piłki.

Jak czytamy, PSG nie jest jednak przekonane do zawarcia takiej transakcji. Co prawda paryżanie od pewnego czasu spoglądają w kierunku Coutinho czy Umtitiego, ale utrzymanie trzech graczy pozyskanych z Katalonii przewyższyłoby finanse przekazywane przez klub na wynagrodzenie Neymara.

Pomysł Barcelony raczej nie dziwi. Lada moment jej szeregi zasili Antoine Griezmann, który będzie kosztował 120 milionów euro. Od początku było wiadomo, że „Duma Katalonii” może przeprowadzić transfery dwóch ofensywnych gwiazd w jednym oknie tylko w przypadku pożegnania się z kilkoma innymi piłkarzami.

Media od pewnego czasu podają, że Neymar jest zdecydowany na powrót do Barcelony i chce jak najszybciej opuścić PSG.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że  wybieram selekcjonerów...” Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że wybieram selekcjonerów...” Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy