Barcelona wydała komunikaty w sprawie Gerarda Piqué i Sergiego Roberto [OFICJALNIE]

Barcelona wydała komunikaty w sprawie Gerarda Piqué i Sergiego Roberto [OFICJALNIE]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Barcelona

Barcelona przedstawiła informacje na temat stanu zdrowia Sergiego Roberto oraz Gerarda Piqué, którzy nabawili się urazów w trakcie sobotniego meczu LaLiga z Atlético Madryt.

„Przeprowadzone badania wykazały u Sergiego Roberto uszkodzenie mięśnia w prawym udzie. Przypuszczalna długość przerwy wyniesie w jego przypadku dwa miesiące” - czytamy w komunikacie.

„U Piqué doszło do skręcenia trzeciego stopnia więzadła pobocznego oraz częściowego uszkodzenia więzadła krzyżowego przedniego w prawym kolanie. Termin jego powrotu do pełni sił będzie zależny od postępów w rehabilitacji” - podała Barcelona.

„Duma Katalonii” nie zamieściła tego w oświadczeniu, ale zdaniem „Sportu” środkowy obrońca może pauzować przez trzy miesiące. Bardzo optymistyczny scenariusz zakłada powrót po około ośmiu tygodniach.

Przypomnijmy, że Piqué doznał urazu w starciu z Ángelem Correą i opuścił murawę w 62. minucie spotkania z madrytczykami. Sergi Roberto złapał kontuzję w końcówce meczu, oddając strzał.

Barcelona przegrała z Atlético 0:1. We wtorek czeka ją starcie z Dynamem Kijów w Lidze Mistrzów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy