Bardzo duży transfer Arsenalu?!

Bardzo duży transfer Arsenalu?!
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Sport.ua

Według ukraińskiego "Sport.ua" Andrij Jarmołenko przeniesie się do Arsenalu.

Do transferu ma dojść już w letnim oknie, bowiem Dynamo Kijów nie chce nawet myśleć o utracie kluczowego zawodnika przed 1/8 finału Ligi Mistrzów z Manchesterem City.

Kwota transferu opiewałaby na przynajmniej 30 milionów euro. Tyle miałoby zadowolić Ukraińców.

O transferze ofensywnego zawodnika do Premier League mówi się już od dłuższego czasu. W pewnym momencie wydawało się, że wzmocni Everton, ostatecznie jednak na kolejny sezon został w Dynamie, do którego dołączył jeszcze w 2007 roku.

26-letni Jarmołenko w tym sezonie ukraińskiej ligi strzelił osiem bramek w 15 meczach. Poza tym z reprezentacją Ukrainy wywalczył awans na Mistrzostwa Europy we Francji.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] OFICIALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! OFICIALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE] Hamšík zmienia klub. Zaskakujący kierunek - jednak nie wraca do słowackiej ligi Hamšík zmienia klub. Zaskakujący kierunek - jednak nie wraca do słowackiej ligi Legia Warszawa. Michniewicz: Szabanow? Nie potrzebujemy takiego teatru Legia Warszawa. Michniewicz: Szabanow? Nie potrzebujemy takiego teatru

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy