Bartosz Bereszyński blisko zimowego transferu. Rozmowy trwają!

Bartosz Bereszyński blisko zimowego transferu. Rozmowy trwają! fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Meczyki.pl

Bartosz Bereszyński znajduje się na dobrej drodze do zaliczenia wewnętrznego transferu w Serie A z Sampdorii do Romy. Zainteresowane strony prowadzą już na ten temat rozmowy - poinformował Tomasz Włodarczyk z Meczyki.pl.

30-letni zawodnik trafił do klubu z Genui w styczniu 2017 roku za blisko dwa miliony euro z Legii Warszawa i nie potrzebował zbyt wiele czasu na to, by odnaleźć się w realiach włoskiego futbolu.

Taki stan rzeczy sprawił, że media z Półwyspu Apenińskiego, przy okazji ostatnich kilku okienek transferowych, regularnie łączą reprezentanta Polski z zasileniem szeregów mocniejszego zespołu z Serie A.

Początkowo sporo mówiło się o tym, że Bartosz Bereszyński znajduje się na radarze Interu Mediolan. Z kolei potem pojawił się temat Romy i obecnie wiele na to wskazuje, że doświadczony obrońca ma spore szanse na to, by w połowie trwających rozgrywek przeprowadzić się na Stadio Olimpico.

Jako pierwsi poinformowali o tym dziennikarze „Corriere dello Sport”, sugerując, że nominalny prawy defensor jest postrzegany jako poważny kandydat do zastąpienia Ricka Karsdorpa, który popadł w poważny konflikt z trenerem José Mourinho.

A teraz te doniesienia potwierdził także Tomasz Włodarczyk w programie „Raport z Kataru” na Meczyki.pl i dodał, że toczą się już na ten temat poważne rozmowy.

- Bartosz Bereszyński pracuje bardzo mocno na transfer, bo słyszę, że toczą się już właściwie rozmowy odnośnie wytransferowania go do Romy, co najprawdopodobniej nastąpi w styczniu. To są poważne negocjacje. José Mourinho wyrzuca jednego ze swoich zawodników za niesubordynację i Bartosz jest jednym z głównych kandydatów, bo już rok temu mógł trafić do „Giallorossich”. Teraz Sampdoria pieniędzy nie ma i musi zarabiać na transferach, a to powoduje, że jest skłonna rozmawiać o odejściu swojego kapitana - powiedział Włodarczyk.

30-latek wystąpił w piętnastu spotkaniach Sampdorii w trwających zmaganiach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Sergio Busquets wybrał nowy zespół Sergio Busquets wybrał nowy zespół Skandal w Turcji. Bramkarz zaatakowany przez kibica chorągiewką [WIDEO] Skandal w Turcji. Bramkarz zaatakowany przez kibica chorągiewką [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Składy na Hiszpania - Niemcy [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Składy na Hiszpania - Niemcy [OFICJALNIE] Leo Messi bardzo blisko porozumienia z nowym klubem Leo Messi bardzo blisko porozumienia z nowym klubem Wielka awantura w meczu Zenit - Spartak Moskwa [WIDEO] Wielka awantura w meczu Zenit - Spartak Moskwa [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Alphonso Davies autorem najszybszego trafienia w Katarze [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Alphonso Davies autorem najszybszego trafienia w Katarze [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Sprawa zniknięcia Yassine'a Bounou ze składu Maroka wyjaśniona Mistrzostwa Świata: Sprawa zniknięcia Yassine'a Bounou ze składu Maroka wyjaśniona

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy