Bastos zmienił zdanie

Bastos zmienił zdanie
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Sky Italia

Michel Bastos najprawdopodobniej nie przejdzie do Napoli. Na finiszu Beniteza i spółkę wyprzedzili działacze Romy.

Brazylijczyk wybiera wypożyczenie do zespołu kierowanego przez Rudiego Garcię, którego dobrze zna z czasów gry w Lille. Drugi powód stanowić ma opieszałość działaczy Napoli, którym nie śpieszy się ze sfinalizowaniem rozmów, chociaż prognozowano, że jeszcze w tym tygodniu w Neapolu odbędą się testy medyczne.
 
Jeśli nie dojdzie do kolejnego zwrotu akcji, 30-letni Bastos może już nawet w poniedziałek zostanie oficjalnie potwierdzony jako piłkarz Romy.
 
Ważnym czynnikiem w transferze Bastosa do Włoch jest fakt posiadania przez niego paszportu francuskiego, w związku z czym nie wpłynie na limit zawodników spoza Unii Europejskiej.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Pochettino mówi „tak” Manchesterowi United, ale ma warunek Pochettino mówi „tak” Manchesterowi United, ale ma warunek OFICJALNIE: Leonardo Campana w Wolverhampton OFICJALNIE: Leonardo Campana w Wolverhampton Jevtić o krok od odejścia z Lecha Poznań. Testy medyczne Jevtić o krok od odejścia z Lecha Poznań. Testy medyczne Hitowy transfer Odriozoli na ostatniej prostej Hitowy transfer Odriozoli na ostatniej prostej OFICJALNIE: Wilczek odchodzi z Brøndby OFICJALNIE: Wilczek odchodzi z Brøndby VAR po duńsku, czyli zasada 25 sekund VAR po duńsku, czyli zasada 25 sekund Krzysztof Piątek do Manchesteru United? To możliwe Krzysztof Piątek do Manchesteru United? To możliwe

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy