Bastos zmienił zdanie

Bastos zmienił zdanie
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Sky Italia

Michel Bastos najprawdopodobniej nie przejdzie do Napoli. Na finiszu Beniteza i spółkę wyprzedzili działacze Romy.

Brazylijczyk wybiera wypożyczenie do zespołu kierowanego przez Rudiego Garcię, którego dobrze zna z czasów gry w Lille. Drugi powód stanowić ma opieszałość działaczy Napoli, którym nie śpieszy się ze sfinalizowaniem rozmów, chociaż prognozowano, że jeszcze w tym tygodniu w Neapolu odbędą się testy medyczne.
 
Jeśli nie dojdzie do kolejnego zwrotu akcji, 30-letni Bastos może już nawet w poniedziałek zostanie oficjalnie potwierdzony jako piłkarz Romy.
 
Ważnym czynnikiem w transferze Bastosa do Włoch jest fakt posiadania przez niego paszportu francuskiego, w związku z czym nie wpłynie na limit zawodników spoza Unii Europejskiej.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Mohammed Salisu w Southampton OFICJALNIE: Mohammed Salisu w Southampton OFICJALNIE: Ødegaard wrócił do Realu Madryt OFICJALNIE: Ødegaard wrócił do Realu Madryt OFICJALNIE: Blaise Matuidi odchodzi z Juventusu OFICJALNIE: Blaise Matuidi odchodzi z Juventusu Wieczysta Kraków zainteresowana Dawidem Kortem Wieczysta Kraków zainteresowana Dawidem Kortem Kazuyoshi Miura śrubuje rekord. 53-latek pojawił się na murawie [WIDEO] Kazuyoshi Miura śrubuje rekord. 53-latek pojawił się na murawie [WIDEO] Callejón po siedmiu latach odchodzi z Napoli [OFICJALNIE] Callejón po siedmiu latach odchodzi z Napoli [OFICJALNIE] Turgeman jeszcze w tym tygodniu w Wiśle Kraków?! PROMOCJA Turgeman jeszcze w tym tygodniu w Wiśle Kraków?! PROMOCJA

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy