Bayern Monachium: Josip Stanišić 2025 [OFICJALNIE]

Bayern Monachium: Josip Stanišić 2025 [OFICJALNIE] fot. charnsitr / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Bayern

Josip Stanišić podpisał nową umowę z Bayernem.

Dotychczasowy kontrakt między 21-latkiem a niemieckim klubem obowiązywał do 30 czerwca 2023 roku. Nowy wiąże strony do połowy 2025 roku.

- Chcę serdecznie podziękować klubowi za zaufanie. Postaram się dalej utrzymywać na tej fali z ostatnich miesięcy, które były dla mnie fenomenalne. Cieszyłem się każdą sekundą. Moje cele są klarowne. Chcę pomóc drużynie tak bardzo, jak tylko będę mógł. Swoimi dobrymi występami chciałbym dołożyć cegiełkę do zdobycia jak największej liczby tytułów - powiedział Stanišić.

Urodzony w Monachium dwukrotny reprezentant Chorwacji jest związany z Bayernem od kilku lat. W jego pierwszym zespole zadebiutował w sezonie 2020/2021.

W obecnych rozgrywkach 21-letni prawy obrońca pojawiał się na murawach siedem razy, do czego przyczyniły się problemy zdrowotne Benjamina Pavarda.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Artur Boruc: Cześć. Ja z ważno sprawo. Jak wiecie, dla mnie przestali plecy boleć [WIDEO] Artur Boruc: Cześć. Ja z ważno sprawo. Jak wiecie, dla mnie przestali plecy boleć [WIDEO] Real Madryt zrezygnował z pomysłu hitowego transferu Real Madryt zrezygnował z pomysłu hitowego transferu Wisła Kraków: Jarosław Królewski z wywodem po kolejnej porażce. „Nie rozumiem, jak można marnować taką szansę z powodu braku zaangażowania” Wisła Kraków: Jarosław Królewski z wywodem po kolejnej porażce. „Nie rozumiem, jak można marnować taką szansę z powodu braku zaangażowania” Lukas Podolski ZDJĄŁ PAJĘCZYNĘ. Cudowne trafienie byłego reprezentanta Niemiec [WIDEO] Lukas Podolski ZDJĄŁ PAJĘCZYNĘ. Cudowne trafienie byłego reprezentanta Niemiec [WIDEO] Marek Papszun odpowiada: Nie wiem, skąd takie informacje Marek Papszun odpowiada: Nie wiem, skąd takie informacje Lech Poznań: Maciej Skorża przed derbami z Wartą Poznań. „Moim zdaniem to najlepszy napastnik w Ekstraklasie” Lech Poznań: Maciej Skorża przed derbami z Wartą Poznań. „Moim zdaniem to najlepszy napastnik w Ekstraklasie” Kacper Kozłowski dokonał wyboru nowego klubu?! „Ma tam przejść po sezonie” Kacper Kozłowski dokonał wyboru nowego klubu?! „Ma tam przejść po sezonie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy