Bayern Monachium negocjuje z Chelsea. Chodzi o trenera

Bayern Monachium negocjuje z Chelsea. Chodzi o trenera
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Matt Law [The Telegraph]

Bayern Monachium podjął konkretne kroki mające na celu wyciągnięcie z Chelsea Anthony'ego Barry'ego - podaje Matt Law z „The Telegraph”.

Kilka dni temu nowym trenerem Bayernu Monachium został Thomas Tuchel, który zajął miejsce Juliana Nagelsmanna. Szkoleniowiec po nominacji nie ukrywał, że sprawa potoczyła się bardzo szybko i w ekspresowym tempie musiał skompletować swój sztab. Ten będą tworzyli między innymi Arno Michels i Zsolt Löw, ale wyraził on również chęć zaproszenia do Bawarii Anthony'ego Barry'ego.

36-latek jako piłkarz grał głównie na trzecim i czwartym poziomie rozgrywkowym w Anglii. Po zawieszeniu butów na kołku został asystentem Paula Cooka w Wigan Athletic. W 2020 roku dołączył z kolei do Chelsea, gdzie najpierw asystował Frankowi Lampardowi, następnie Tuchelowi, a obecnie Grahamowi Potterowi.

Teraz Niemiec chce współpracować z nim w Monachium. Bayern rozpoczął już rozmowy z „The Blues”, oferując im rekompensatę finansową za rozwiązanie kontraktu z Anglikiem. Według Matta Lawa jest ona poniżej oczekiwań londyńczyków, ale niemiecki klub ma nadzieję na dojście do porozumienia.

Dziennikarz podkreśla, że na czas negocjacji Barry nie bierze udziału w treningach Chelsea.

Oprócz pracy w angielskim klubie jest on również członkiem sztabu szkoleniowego reprezentacji Portugalii.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Brentford ma nowego, klasowego bramkarza. David Raya z hitowym transferem nawet na dniach OFICJALNIE: Brentford ma nowego, klasowego bramkarza. David Raya z hitowym transferem nawet na dniach Legia Warszawa: Maik Nawrocki zmieni latem klub?! Trzy potencjalne kierunki transferu Legia Warszawa: Maik Nawrocki zmieni latem klub?! Trzy potencjalne kierunki transferu Karim Benzema klejnotem w koronie mistrza?! Klub czeka na ostateczne „tak” Karim Benzema klejnotem w koronie mistrza?! Klub czeka na ostateczne „tak” Lionel Messi rozczarowany. „To już koniec” Lionel Messi rozczarowany. „To już koniec” Neymar wyobraża sobie transfer tylko do jednego klubu. Odrzucił bajońską ofertę z Arabii Saudyjskiej Neymar wyobraża sobie transfer tylko do jednego klubu. Odrzucił bajońską ofertę z Arabii Saudyjskiej Transfery - Relacja na żywo [31/05/2023] Transfery - Relacja na żywo [31/05/2023] Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach” Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy