Bayern Monachium ma nowego kandydata na zastąpienie Kingsleya Comana

Bayern Monachium ma nowego kandydata na zastąpienie Kingsleya Comana fot. MDI / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Tz

Bayern Monachium zwrócił uwagę na Luisa Díaza z FC Porto jako potencjalnego następcę Kinsgleya Comana - poinformował Antonio José Riether z „Tz”.

Reprezentant Francji przeszedł ostatnio zabieg serca i w związku z tym będzie musiał teraz trochę poczekać na powrót do rywalizacji na poziomie krajowym oraz międzynarodowym.

Taki stan rzeczy nie ułatwi z pewnością 25-latkowi walki o nowy kontrakt, na którego mocy chciałby zostać jednym z najlepiej opłacanych graczy w drużynie „Bawarczyków”.

Przedstawiciele Bayernu Monachium nie kwapili się do tej pory do spełnienia jego oczekiwań i zapewne nie zmienią swojego stanowiska w tej kwestii w najbliższym czasie. Z tego też względu letni transfer z udziałem Kinsgleya Comana staje się coraz bardziej realny.

Natomiast to powoduje, że aktualny mistrz Niemiec musi zacząć poważnie rozglądać się za ewentualnym następcą skrzydłowego, a tym zdaniem Antonio José Riether z „Tz”, może zostać Luis Díaz z FC Porto.

Reprezentant Kolumbii zbiera bardzo pochlebne opinie za swoje występy w barwach portugalskiego zespołu, w którym szczególnie dobrze prezentuje się od momentu rozpoczęcia trwających rozgrywek, bo na chwilę obecną może pochwalić się pięcioma zdobytymi bramkami oraz jedną zaliczoną asysta w siedmiu występach.

24-latek jest związany ze „Smokami” do końca czerwca 2024 roku. W związku z tym jego obecny pracodawca może oczekiwać za niego nawet sumy przekraczającej 40 milionów euro.

Bayern Monachium dysponowałby zapewne takimi środkami po sprzedaży Comana, ale i tak w przypadku przejścia do ewentualnych konkretów dążyłby do możliwie najkorzystniejszego dla siebie zbicia ceny za pomocnika.

***

Bayern Monachium odpuszcza temat zatrzymania Kingsleya Comana. Następca Francuza na celowniku

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Mistrzów: Składy na PSG - RB Lipsk [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Składy na PSG - RB Lipsk [OFICJALNIE] „Nikt w Polsce nie zarabia mniej niż 15 tysięcy euro”. Sekret Portugalczyków w Ekstraklasie nie jest skomplikowany „Nikt w Polsce nie zarabia mniej niż 15 tysięcy euro”. Sekret Portugalczyków w Ekstraklasie nie jest skomplikowany Arka Gdynia zmienia trenera [OFICJALNIE] Arka Gdynia zmienia trenera [OFICJALNIE] Zinédine Zidane szykuje się do głośnego powrotu na ławkę trenerską?! Zinédine Zidane szykuje się do głośnego powrotu na ławkę trenerską?! Liga Mistrzów: Kadra PSG na mecz z RB Lipsk. Jest decyzja w sprawie Mauro Icardiego [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Kadra PSG na mecz z RB Lipsk. Jest decyzja w sprawie Mauro Icardiego [OFICJALNIE] Samuel Umtiti przerywa milczenie. Klarowna deklaracja Francuza Samuel Umtiti przerywa milczenie. Klarowna deklaracja Francuza Paul Pogba zaoferowany czterem klubom. Jeden już wykluczył angaż Francuza Paul Pogba zaoferowany czterem klubom. Jeden już wykluczył angaż Francuza

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy