Bayern Monachium wróci zimą po duży transfer. Jest jeden warunek

Bayern Monachium wróci zimą po duży transfer. Jest jeden warunek fot. Anna Zubar / Shutterstock.com
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: The London Evening Standard

Bayern Monachium nie zrezygnował całkowicie z transferu João Palhinhi. Mistrzowie Niemiec ruszą po pomocnika Fulham zimą. Wówczas będzie musiał zostać spełniony jeden warunek - donosi „The London Evening Standard”.

Portugalczyk uzgodnił osobiste warunki z Bayernem i przeszedł badania medyczne w Niemczech w ostatnim dniu letniego mercato. Uczestniczył nawet w sesji zdjęciowej, której efekty miały zostać zaprezentowane w oficjalnym komunikacie.

Nieoczekiwanie operacja upadła. Fulham wycofał się z niej w ostatniej chwili, nie mając przygotowanego żadnego następcy 28-latka.

Do zapalenia „zielonego światła” zabrakło zgody Scotta McTominaya z Manchesteru United. Londyńczykom mimo starań nie udało się wypracować porozumienia ze szkockim pomocnikiem.

W tej sytuacji zawiedziony Palhinha musiał wrócić na Craven Cottage.

Były piłkarz Sportingu swoje marzenie o przeprowadzce do stolicy Bawarii musi odłożyć na później, a dokładniej do zimy. Zdaniem „The London Evening Standard” Bayern ruszy po niego w styczniu. Do tego czasu filar „The Cottagers” będzie musiał prezentować nadal dobrą formę.

Oczywiście, nadal do spełnienia pozostanie jeden warunek - Fulham musi znaleźć nową gwiazdę do środka pola.

Marco Silva jest gotowy na odejście swojej „szóstki”, ale nie jest gotowy na kolejne osłabienie.

João Maria Lobo Alves Palhinha Gonçalves podczas sezonu 2022/2023 zbierał znakomite recenzje. Wówczas w 40 występach zdobył cztery bramki. Uprzednio zdobywał on doświadczenie w ojczyźnie.

Do Bayernu miał trafić za około 60 milionów euro, co stanowiłoby czwarty największy transfer w historii niemieckiego giganta.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Toni Kroos zmienił zdanie. „Moja kariera zakończy się latem po Mistrzostwach Europy” OFICJALNIE: Toni Kroos zmienił zdanie. „Moja kariera zakończy się latem po Mistrzostwach Europy” Piotr Zieliński z poruszającym listem pożegnalnym do kibiców Napoli Piotr Zieliński z poruszającym listem pożegnalnym do kibiców Napoli Ederson może opuścić Manchester City! Jest chętny Ederson może opuścić Manchester City! Jest chętny Agent potwierdza zainteresowanie Benjaminem Šeško. Wykluczył jeden kierunek. „Nie zrobi tego. Przynajmniej nie teraz” Agent potwierdza zainteresowanie Benjaminem Šeško. Wykluczył jeden kierunek. „Nie zrobi tego. Przynajmniej nie teraz” Erik Expósito zmieni klub wewnątrz Ekstraklasy?! Legia Warszawa ma konkurenta Erik Expósito zmieni klub wewnątrz Ekstraklasy?! Legia Warszawa ma konkurenta 7 bramek, 10 asyst! Ociera się o reprezentację Polski, chce go Marek Papszun 7 bramek, 10 asyst! Ociera się o reprezentację Polski, chce go Marek Papszun Raków Częstochowa zainteresowany piłkarzem spadkowicza z Ekstraklasy Raków Częstochowa zainteresowany piłkarzem spadkowicza z Ekstraklasy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy