Bayern nie chce Boruca!

Bayern nie chce Boruca!
Redakcja
Redakcja
Źródło: Goal.com

Menadżer Bayernu Monachium Uli Hoeneß zaprzeczył jakoby Artur Boruc miał zostać zastępcą Olivera Kahna, który po tym sezonie odchodzi na sportową emeryturę. <br><br> "Nie ma nic prawdziwego w tej historii. T(...)

Menadżer Bayernu Monachium Uli Hoeneß zaprzeczył jakoby Artur Boruc miał zostać zastępcą Olivera Kahna, który po tym sezonie odchodzi na sportową emeryturę.

"Nie ma nic prawdziwego w tej historii. To jest dziwna historia, bo Sepp Maier tam nie był. Od początku do końca to kłamstwo" - mówił wyraźnie oburzony Niemiec.

"To groteska, że sądzi się, że Sepp Maier będzie poszukiwał bramkarza dla Jurgena Klinsmanna. Poza tym nie będziemy wydawać 13 milionów euro na bramkarza" - dodał Karl-Heinz Rummenigge.

Prezes potwierdził również wcześniejsze deklaracje, że pierwszym bramkarzem zostanie obecny rezerwowy Michael Rensing: "Zapewniliśmy go, że będzie numerem jeden. To zapewnienie nie uległo zmianie".

Informację o zainteresowaniu Borucem ze strony bawarskiego klubu opublikował bulwarowy szkocki "Daily Record".
Więcej na temat: Niemcy Polska Ekstraklasa

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „Prezentuje taki poziom, że nie ma wstydu”. Michał Żewłakow domaga się powołania dla zawodnika Lecha Poznań „Prezentuje taki poziom, że nie ma wstydu”. Michał Żewłakow domaga się powołania dla zawodnika Lecha Poznań Bayern Monachium negocjuje z Chelsea. Chodzi o trenera Bayern Monachium negocjuje z Chelsea. Chodzi o trenera Wrexham reklamuje hitowy mecz towarzyski. Sir Alex Ferguson skradł show [WIDEO] Wrexham reklamuje hitowy mecz towarzyski. Sir Alex Ferguson skradł show [WIDEO] Zaawansowane negocjacje w sprawie transferu Hectora Bellerína Zaawansowane negocjacje w sprawie transferu Hectora Bellerína OFICJALNIE: Wiadomo, gdzie zagra Marcelo w sezonie 2023/2024 OFICJALNIE: Wiadomo, gdzie zagra Marcelo w sezonie 2023/2024 FC Barcelona może mieć swojego Atmosfericia. Powrót do klubu realny FC Barcelona może mieć swojego Atmosfericia. Powrót do klubu realny Bayern Monachium śledzi sytuację gwiazdki Barcelony Bayern Monachium śledzi sytuację gwiazdki Barcelony

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy