BBC: Bellerin chciał transferu do Barcelony

BBC: Bellerin chciał transferu do Barcelony
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: BBC

Héctor Bellerín miał domagać się zgody na odejście z Arsenalu.

Dziennikarz „BBC”, David Ornstein, napisał na Twitterze, że media nie myliły się mówiać o chęci powrotu wspomnianego zawodnika na Camp Nou. Jeszcze na początku lata 21-latek uchodził - obok Marco Verrattiego - za priorytet transferowy Katalończyków.

Temat powrotu wychowanka Barcelony szybko upadł, a wicemistrzowie Hiszpanii na prawą obronę ściągnęli Nelsona Semedo. Wydawało się zatem, że ponownie miały miejsce tylko pogłoski. „Sport” czy „Mundo Deportivo” co okno bowiem wspominają o planach zakupu Bellerina.

Ornstein jest jednak przekonany, że Bellerin nalegał na transfer do Barcelony, chociaż nie zdecydował się na złożenie „transfer request”. Weto postawił ostatecznie Arsene Wenger, kategorycznie nie zgadzając się na sprzedaż piłkarza.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy