Beckham-agent chce współpracować z Mbappé

Beckham-agent chce współpracować z Mbappé fot. Inter Miami
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Daily Mail

Jak donosi „Daily Mail”, David Beckham, który niedawno wkroczył na rynek menedżerski, chce nawiązać współpracę z Kylianem Mbappé.

Były reprezentant Anglii założył razem z Dave’em Gardnerem agencję Footwork Management Limited. Wcześniej pojawiały się informacje, że jednym z jej pierwszych klientów może być 18-letni Mason Greenwood z Manchesteru United. „Daily Mail” sugeruje, iż Beckham na starcie działalności na rynku menedżerskim może zaskoczyć jeszcze bardziej i nawiązać współpracę z Mbappé.

Taki ruch byłby bardzo intratny dla jego projektu. Francuski napastnik ma tylko 20 lat i to jasne, że prędzej czy później opuści Paris Saint-Germain. Mbappé już kilka miesięcy temu dawał do zrozumienia, że w najbliższym czasie nie wyklucza żadnego ruchu.

Jego kontrakt z mistrzem Francji jest ważny do 30 czerwca 2022 roku. Jeśli atakujący go nie przedłuży, transfer w 2021 czy nawet jeszcze wcześniej stanie się bardzo prawdopodobny.

Chętnych do zakontraktowania 20-latka nie brakuje. Wśród klubów spoglądających w jego kierunku od dawna wymienia się Barcelonę, Manchester City czy Real Madryt.

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy