Będzie oferta za Bellerina!

Będzie oferta za Bellerina!
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Mundo Deportivo

Manchester City jest gotowy złożyć ofertę za Héctora Bellerína.

21-latek został wybrany przez trenerów i piłkarzy do najlepszej jedenastki sezonu Premier League. Jeszcze dwa miesiące temu, kiedy się o tym dowiedział, przekonywał, że nie widzi siebie w innym klubie niż Arsenal, lecz teraz mogło to ulec zmianie. "Mundo Deportivo" informuje, że zawodnik jest kuszony przez Manchester City.

Prawy defensor wzbudza zainteresowanie wielu klubów, między innymi PSG, Manchesteru United, Barcelony, Bayernu czy Atlético Madryt. Każdy z nich musi się jednak liczyć z tym, że Arsène Wenger nie ma zamiaru sprzedawać 21-latka i mogłaby go skusić jedynie oferta rzędu 51 milionów euro. Takie pieniądze jest w stanie wyłożyć oczywiście Pep Guardiola, który nie musi oszczędzać przy poszukiwaniu wzmocnień w obronie.

Sam zawodnik nie odrzuca zainteresowania City i nie miałby nic przeciwko grze pod wodzą byłego trenera Barcelony. Mimo, że nigdy wcześniej nie współpracował z Guardiolą, nie powinien mieć problemów z przystosowaniem do taktyki, ponieważ wychował się w szkółkach młodzieżowych "Blaugrany".

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy