Behrami w HSV

Behrami w HSV
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Di Marzio

Valon Behrami zostanie piłkarzem Hamburger SV.

Reprezentant Szwajcarii opuszcza tym samym Napoli, w którym występował od dwóch sezonów, rozgrywając 54 spotkania w Serie A. Pomocnik uznał, że spróbowanie swoich sił w rozgrywkach Bundesligi jest ciekawszą opcją, niż dalsza gra we Włoszech.

HSV zapłaci za 29-latka około pięciu milionów euro. Media nie mają wątpliwości, że porozumienie zostało już osiągnięte. Dziś Behrami ma przejść testy medyczne, po których złoży podpis pod umową. Nie ma jednak informacji nad okresem jej trwania.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy