Belhanda: W Montpellier już niczego się nie nauczę

Belhanda: W Montpellier już niczego się nie nauczę fot. Transfery.info
Bartłomiej Rakuzy
Bartłomiej Rakuzy
Źródło: L'Equipe

Odejście Younesa Belhandy z Montpellier jest niemal pewne. W marcu potwierdził to prezydent klubu, teraz o chęci zagrania w Premier League lub Bundeslidze mówi sam zawodnik.

- Następny sezon? Nie wiem. Mam propozycje, ale nic to nic konkretnego. Chciałbym odejść do Anglii lub Niemiec. Wiem, że jestem stworzony do takiego futbolu, zarówno fizycznego, jak i technicznego, z dużą ilością ryzyka. Moim marzeniem jest gra w Lidze Mistrzów w przyszłym sezonie. We Francji nie nauczę się już niczego nowego, wiem jak się gra. Potrzebuję nowego otoczenia, nowych emocji - mówił Younes Belhanda. 
 
Według ostatnich doniesień francuskiego L'Equipe agenci Belhandy spotkali się we Włoszech z przedstawicielami Interu Mediolan. O pozyskanie ofensywnego pomocnika mocno zabiegają również Fenerbahce, Tottenham oraz tradycyjnie Arsenal Londyn. W marcu możliwość odejśćia z klubu Marokańczyka zasygnalizował prezydent Montpellier, Louis Nicollin. 
 
23-letni Belhanda w 127 meczach Ligue 1 zdobył 26 bramek oraz zanotował 20 asyst. Lista klubów, do których może dołączyć tego lata już teraz jest bardzo długa, a reprezentant Maroka ma do wypełnienia jeszcze rok kontraktu. Ewentualny przyszły pracodawca Belhandy musiałby wyłożyć kwotę w granicach 15 milionów euro.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa straci trenera? Kosta Runjaić już zdecydował Legia Warszawa straci trenera? Kosta Runjaić już zdecydował Kontuzja podopiecznego Michała Probierza w trakcie meczu. Zgrupowanie może mieć z głowy Kontuzja podopiecznego Michała Probierza w trakcie meczu. Zgrupowanie może mieć z głowy Lech Poznań zmiażdżył konkurencję. Blisko 50 milionów złotych przychodów z transferów za sezon 2022/2023 Lech Poznań zmiażdżył konkurencję. Blisko 50 milionów złotych przychodów z transferów za sezon 2022/2023 Lech Poznań z największym przychodem za sezon 2022/2023 Lech Poznań z największym przychodem za sezon 2022/2023 Sebastian Szymański na radarach znanych klubów Sebastian Szymański na radarach znanych klubów Kosta Runjaić łączony z niemieckim klubem Kosta Runjaić łączony z niemieckim klubem Lech Poznań zmieni trenera? „Mocny znak zapytania” Lech Poznań zmieni trenera? „Mocny znak zapytania”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy