Bellerín gotów wrócić do Barcelony, jeśli Wenger opuści Arsenal

Bellerín gotów wrócić do Barcelony, jeśli Wenger opuści Arsenal
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: The Guardian

Jak informuje „The Guardian”, Héctor Bellerín może przejść do Barcelony w momencie, gdy Arsène Wenger odejdzie z Arsenalu.

Rozchwytywany prawy obrońca przedłużył niedawno swoją umowę z „Kanonierami”. Obecny kontrakt, który gwarantuje mu zarobki rzędu 115 tysięcy tygodniowo, wiąże go z londyńskim klubem aż do 30 czerwca 2023 roku. Włodarze Arsenalu, przynajmniej na razie, nie mogą być jednak spokojni o jego przyszłość.


Bellerín od dawna znajduje się na celowniku Barcelony. Zainteresowanie jego sprowadzeniem wzrosło jeszcze bardziej po niedawnej kontuzji Aleixa Vidala. I choć wydawało się, że nowa umowa 21-latka wyklucza jego transfer w najbliższym czasie, doniesienia angielskich dziennikarzy rzucają nowe światło na tę sprawę.

Zgodnie z nimi, Hiszpan może zechcieć powrócić do Katalonii, jeśli Wenger opuści po sezonie Arsenal. Przypomnijmy, że wcześniej w podobnym tonie wypowiedział się Mesut Özil, który uzależnił podpisanie nowego kontraktu od pozostania Francuza w Londynie.

Jak skomentował on ostatnio plotki dotyczące swojej przyszłości? - Nie wiem, co się wydarzy wkrótce. Mogę natomiast zapewnić, że będę menadżerem w przyszłym sezonie, tu albo gdzie indziej - przyznał Wenger.

Jeśli chodzi o samego Bellerína, transfer do Barcelony byłby dla niego wielkim powrotem do Katalonii. Na Camp Nou szkolił się w latach 2003-11, jeszcze zanim trafił na Wyspy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy