Bellerín priorytetem Barcelony. „Ostateczny atak” rozpoczęty!

Bellerín priorytetem Barcelony. „Ostateczny atak” rozpoczęty!
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Mundo Deportivo

Barcelona jest zdeterminowana, by sprowadzić latem Héctora Bellerína.

Odkąd poważnej kontuzji doznał Aleix Vidal, działacze „Dumy Katalonii” rozpoczęli poszukiwania zawodników, którzy mogliby znacząco wzmocnić prawą obronę. „Blaugrana” planuje sprowadzić gracza z najwyższej półki i jej priorytetem jest występujący w Arsenalu Héctor Bellerín. „Mundo Deportivo” informuje, że mistrzowie Hiszpanii rozpoczęli już „ostateczny atak” w jego sprawie.

Barcelona wciąż nie zdecydowała, kto będzie trenerem zespołu w przyszłym sezonie, co ogranicza jej ruchy na rynku, lecz mimo to w klubie panuje zgodność co do inwestycji w defensora „Kanonierów”. „Barca” rozpoczęła już starania o 22-latka, a Arsenal rozważa wszystkie za i przeciw sprzedaży swojej gwiazdy.

Piłkarzem zainteresowany jest również Manchester City, ale wicemistrzowie Anglii nie mają zamiaru wzmacniać ligowego rywala. Sam zawodnik również wolałby przenieść się do stolicy Katalonii, gdzie się urodził, i nie chce przechodzić do innego angielskiego klubu pamiętając, co zawdzięcza Arsenalowi. Ten fakt oraz kryzys, w którym znajdują się obecnie „The Gunners”, zamierza wykorzystać Barcelona.

Transferem osobiście zajmuje się dyrektor sportowy, Robert Fernández, który widzi w Bellerínie upragnionego następcę Daniego Alvesa. Szefostwo klubu ma przygotowane w zanadrzu kilka alternatyw, ale na ten moment nie są one w ogóle brane pod uwagę. Katalończycy skupiają się wyłącznie na negocjacjach w sprawie reprezentanta Hiszpanii.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Raków Częstochowa ma nowego napastnika. Alexandre Guedes zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Raków Częstochowa ma nowego napastnika. Alexandre Guedes zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Mauricio Pochettino na dłużej w PSG [OFICJALNIE] Mauricio Pochettino na dłużej w PSG [OFICJALNIE] Kylian Mbappé poinformował Mauricio Pochettino o swojej decyzji Kylian Mbappé poinformował Mauricio Pochettino o swojej decyzji Raków Częstochowa: Komunikat w sprawie Bena Ledermana [OFICJALNIE] Raków Częstochowa: Komunikat w sprawie Bena Ledermana [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził numer Jadona Sancho [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził numer Jadona Sancho [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Bukmacher płaci za nietrafienie wyników całej kolejki Ekstraklasa: Bukmacher płaci za nietrafienie wyników całej kolejki OFICJALNIE: Jadon Sancho w Manchesterze United OFICJALNIE: Jadon Sancho w Manchesterze United

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy