Belounis może opuścić Katar

Belounis może opuścić Katar
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: FIFPro

Francuski piłkarz Zahir Belounis otrzymał wizę, umożliwiającą wyjazd z Kataru.

Niedawno opisywaliśmy jego kazus, polegający na tym, że wskutek niesprawiedliwych przepisów katarskiego prawa Beloounis od półtora roku nie może wrócić do ojczyzny, gdyż zgody na to nie wyrażał pracodawca. Więcej o sprawie: http://www.transfery.info/61130,niewolnictwo-naszych-czasow-francuski-pilkarz-uwieziony-w-katarze
 
Teraz wreszcie sprawy kończy się pozytywnym rozstrzygnięciem, zapewne niemały wpływ na to miały naciski autorytetów i coraz gorszy medialny wizerunek Kataru, organizatora Mistrzostw Świata w 2022 roku.
 
Belounis ma już zarezerwowany lot - jutro z Dohy samolot zabierze go Paryża.
 
Decyzja o przyznaniu wizy zbiegła się z informacją o podróży wysłanników FIFPro, czyli związku piłkarzy, właśnie do Kataru.- Sądzę, że nie ma w tym przypadku. Ale nie możemy zapomnieć, że wciąż kilku innych zawodników jest uwięzionych w Katarze - powiedział brat piłkarza Mahdi Belounis.
 
33-letni napastnik algierskiego pochodzenia był zawodnikiem El Jaish.
Więcej na temat: Francja Zahir Belounis Katar al-Jaish

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Składy na Polska - Słowacja. Sousa ZASKOCZYŁ! [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Polska - Słowacja. Sousa ZASKOCZYŁ! [OFICJALNIE] Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Aymeric Laporte gotowy na odejście z Manchesteru City. Klub już wytypował potencjalnego następcę Aymeric Laporte gotowy na odejście z Manchesteru City. Klub już wytypował potencjalnego następcę Gianluigi Buffon z ambitnym planem na koniec kariery. Chce wrócić do reprezentacji Włoch! Gianluigi Buffon z ambitnym planem na koniec kariery. Chce wrócić do reprezentacji Włoch! Christian Eriksen z klarownym komunikatem po zatrzymaniu akcji serca. „Nie poddam się” Christian Eriksen z klarownym komunikatem po zatrzymaniu akcji serca. „Nie poddam się”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy