Ben Arfa coraz bliżej wyboru nowego klubu

Ben Arfa coraz bliżej wyboru nowego klubu fot. Rennes
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: L'Equipe I RMC Sport

Zgodnie z doniesieniami francuskich dziennikarzy najbliżej pozyskania Hatema Ben Arfy są Nantes oraz Nice.

32-letni ofensywny pomocnik od kilku miesięcy pozostaje bez klubu. W lipcu rozstał się on z Rennes, którego barwy reprezentował przez ostatni sezon. W tym czasie rozegrał 41 spotkań, notując w nich dziewięć trafień i sześć asyst.

Ben Arfę łączono już z kilkoma zespołami, w tym z Olympique’em Marsylia, Saint-Étienne czy Parmą. Do tej pory nie podpisał on żadnego kontraktu, ale według „L’Equipe” i RMC Sport jest coraz bliżej podjęcia decyzji. Najprawdopodobniej zasili szeregi Nantes lub Nice.

W Nice 15-krotny reprezentant Francji grał już w sezonie 2015/2016, który był najlepszym w jego dotychczasowej karierze (17 bramek i sześć asyst w Ligue 1). Klub z Lazurowego Wybrzeża chce ściągnąć go z powrotem do siebie, choć nie brakuje doniesień sugerujących, że część jego działaczy ma pewne wątpliwości dotyczące takiego ruchu. Takowych nie ma w Nantes. Zakontraktować Ben Arfę bardzo chce właściciel „Kanarków”, Waldemar Kita, a Christian Gourcuff gotowy jest przyjąć go do drużyny.

Ben Arfa po raz ostatni wybiegł na murawę 12 maja. Francuscy dziennikarze podkreślają jednak, że regularnie trenuje on indywidualnie.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Kyle Walker w tarapatach. Anglik przeprasza za imprezę z prostytutkami Kyle Walker w tarapatach. Anglik przeprasza za imprezę z prostytutkami Reprezentacja Polski: Kulisy eliminacji EURO 2020. Krytyka, krytyka i jeszcze raz hejt [WIDEO] Reprezentacja Polski: Kulisy eliminacji EURO 2020. Krytyka, krytyka i jeszcze raz hejt [WIDEO] Olimpia Elbląg okradziona. Klub stracił sprzęt warty kilkadziesiąt tysięcy złotych Olimpia Elbląg okradziona. Klub stracił sprzęt warty kilkadziesiąt tysięcy złotych Trzymiesięczny areszt domowy dla Prijovicia Trzymiesięczny areszt domowy dla Prijovicia Premier League oszacowała straty grożące klubom w przypadku niedogrania sezonu Premier League oszacowała straty grożące klubom w przypadku niedogrania sezonu Real Madryt: Trener opisuje możliwości „Galácticos”. „Raúl - maratończyk, Beckham - średniodystansowiec, Ronaldo - sprinter” Real Madryt: Trener opisuje możliwości „Galácticos”. „Raúl - maratończyk, Beckham - średniodystansowiec, Ronaldo - sprinter” Artur Wichniarek wybrał najlepszych atakujących świata Artur Wichniarek wybrał najlepszych atakujących świata

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy