Ben Arfa zagra w Hiszpanii?!

Ben Arfa zagra w Hiszpanii?! fot. Rennes
Karol Brandt
Źródło: Estadio Deportivo

Sevilla oraz Real Betis starają się o angaż Hatema Ben Arfy - informuje „Estadio Deportivo”.

Wspomniane źródło donosi, że 32-letni Francuz trafił na radary Sevilli oraz Realu Betis. Umowa rozgrywającego, który równie dobrze może zająć miejsce na obu skrzydłach, wygasa już 30 czerwca 2019 roku. To sprawia, że latem będzie on dostępny za darmo.

Monchi, który obecnie pracuje na Ramón Sánchez Pizjuán jako dyrektor sportowy, już zdążył skontaktować się z przedstawicielem gracza. Analogicznie postąpiły władze „Los Verdiblancos”. 

15-krotny reprezentant „Trójkolorowych” wie o zainteresowaniu hiszpańskich ekip, lecz na razie skupia się na dokończeniu sezonu w Stade Rennes. Wówczas usiądzie on do rozmów ze swoim agentem i przeanalizuje oferty. 

Warto dodać, że w jednym z ostatnich wywiadów były piłkarz Paris Saint-Germain rozpływał się nad hiszpańską LaLiga, podkreślając ofensywny styl gry m.in. Realu Betis. 

Dla 32-latka byłaby to już druga zagraniczna przygoda. Wcześniej występował on bowiem w Anglii, gdzie przywdziewał trykot Newcastle United oraz Hull City. 

W bieżącej kampanii Hatem Ben Arfa rozegrał 41 spotkań, a swoją obecność na boisku zaznaczył dziewięcioma trafieniami i sześcioma kluczowymi podaniami. 

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy