Benevento spadnie, ale Guilherme się utrzyma. Utytułowany klub chce Brazylijczyka!

Benevento spadnie, ale Guilherme się utrzyma. Utytułowany klub chce Brazylijczyka!
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: Calciomercato

Jak poinformowało „Calciomercato”, Guilherme może podczas letniego okresu transferowego przenieść się do Torino.

Przypomnijmy, że brazylijski pomocnik po wygaśnięciu wraz z końcem grudnia umowy z Legią Warszawa postanowił spróbować swoich sił w jednej z najlepszych lig europejskich, czyli Serie A. Guilherme związał się z Benevento, które już wtedy miało minimalne szanse na utrzymanie, ale przy tym gwarantowało mu regularne występy w lidze z europejskiego topu i możliwość wypromowania się.

Teraz wydaje się, że plan Brazylijczyka odniósł sukces, bowiem pyta o niego Torino. Choć 27-latek gra dla jednej z najgorszych drużyn w lidze włoskiej, to zanotował już dwie bramki oraz dwie asysty w dziesięciu występach. 

Guilherme wzbudził już zainteresowanie kilku drużyn z Serie A, ale najkonkretniejsi są turyńczycy. Włosi mieli już się skontaktować zarówno z klubem, który wycenia piłkarza na 3,5 miliona euro, jak i z jego agentami. W tej chwili zawodnik jest jednak zainteresowany wyłącznie grą o utrzymanie, dlatego nie należy się spodziewać żadnych oficjalnych informacji przed zakończeniem rozgrywek.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wielki skandal na Słowacji. Mecz Spartak Trnawa - Slovan Bratysława przerwany przez bójkę kibiców [WIDEO] Wielki skandal na Słowacji. Mecz Spartak Trnawa - Slovan Bratysława przerwany przez bójkę kibiców [WIDEO] Sergio Reguilón o przerwaniu meczu Newcastle United - Tottenham. „Piłka nożna nie jest najważniejsza” Sergio Reguilón o przerwaniu meczu Newcastle United - Tottenham. „Piłka nożna nie jest najważniejsza” Czesław Michniewicz po porażce Legii Warszawa z Lechem Poznań. „Jest element, którego nie da się wytrenować” Czesław Michniewicz po porażce Legii Warszawa z Lechem Poznań. „Jest element, którego nie da się wytrenować” Lech Poznań: Maciej Skorża sprowokował Czesława Michniewicza. „Zastosowałem pewną grę przed meczem” Lech Poznań: Maciej Skorża sprowokował Czesława Michniewicza. „Zastosowałem pewną grę przed meczem” Eredivisie: Chwile grozy podczas fety kibiców Vitesse [WIDEO] Eredivisie: Chwile grozy podczas fety kibiców Vitesse [WIDEO] Legia Warszawa: Kacper Tobiasz po meczu z Lechem Poznań Legia Warszawa: Kacper Tobiasz po meczu z Lechem Poznań Przerwany mecz Newcastle United z Tottenhamem. Znakomite zachowanie Sergio Reguilóna, Erica Diera i służb medycznych Przerwany mecz Newcastle United z Tottenhamem. Znakomite zachowanie Sergio Reguilóna, Erica Diera i służb medycznych

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy