Benfica dołącza do wyścigu o Bendtnera
2011-07-04 22:11:54; Aktualizacja: 14 lat temu
Benfica Lizbona wyraziła zainteresowanie napastnikiem Arsenalu Londyn - Nicklasem Bendtnerem. Do tej pory Duńczyk był łączony z przenosinami do Fulham oraz Borussii Dortmund i Bayernu Monachium. Żaden z dotychc(...)
Thomas, ojciec Bendtnera mówi, że Dortmund wyraził chęć pozyskania jego syna jednak nie za taką cenę. On sam rozumie, że oferta jest zbyt wysoka i wycenia Nicklasa na 7 mln funtów.Również Sporting Lizbona dopytywał się o zawodnika Arsenalu jednak ostatecznie nie doszło do podpisania kontraktu.
Sytuację może wykorzystać odwieczny rywal Lwów - Benfica, gdyż patrol na ich zawodnika - Oscara Cardozo zagięło Dynamo Kijów i przy takim obrocie sprawy Portugalczycy mogą się zdecydować na kupno Bendntera.







![Senegal i Tunezja jeszcze poczekają. Nigeria z awansem do 1/8 finału Pucharu Narodów Afryki [WIDEO]](img/photos/85728/170x113/nigeria.jpg)







![Senegal i Tunezja jeszcze poczekają. Nigeria z awansem do 1/8 finału Pucharu Narodów Afryki [WIDEO]](img/photos/85728/90x60/nigeria.jpg)






