Beniaminki 2. Bundesligi chcą Śpiączkę

Beniaminki 2. Bundesligi chcą Śpiączkę
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: Sport.pl

Bartosz Śpiączka wzbudził swoją dobrą postawą w Lotto Ekstraklasie zainteresowanie Holstein Kiel i MSV Duisburg.

Choć do rozegrania na poziomie trzeciej ligi niemieckiej została jeszcze jedna kolejka, to Duisburg i Kiel są już pewne awansu na zaplecze Bundesligi. Zainteresowanie się przez nich polskim napastnikiem nie może dziwić, bo pomimo zajęcia czołowych lokat w tabeli, ich najlepsi napastnicy, czyli Kingsley Onuegbu (MSV) i Steven Lewerenz (Kiel), zdobyli po dziesięć trafień, co dało im zaledwie trzynaste miejsce w tabeli strzelców.

Lekiem na ofensywną indolencję obu drużyn jest według ich działaczy piłkarz Górnika Łęczna. Kilka dni temu pojawiły się również informacje, że 25-latek mógłby przenieść się do zespołu Waldemara Soboty – St. Pauli. Podobno hamburczycy mieliby proponować klubowi z Lubelszczyzny 200 tysięcy euro za jego kartę zawodniczą. 

W obecnych rozgrywkach Lotto Ekstraklasy Bartosz Śpiączka jest wyróżniającą się postacią, szczególnie na tle swoich kolegów z drużyny. Do tej pory strzelił w obecnych rozgrywkach dziesięć bramek i dołożył do tego dwie asysty w 29 występach, co pomogło Górnikowi w zajęciu szóstego miejsca w grupie spadkowej.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Manchester City chce zaoferować za rozchwytywanego pomocnika 40 milionów euro Manchester City chce zaoferować za rozchwytywanego pomocnika 40 milionów euro Liverpool FC: Operacja Van Dijka szansą na jego szybszy powrót Liverpool FC: Operacja Van Dijka szansą na jego szybszy powrót Kucharski przerywa milczenie Kucharski przerywa milczenie Piast Gliwice złożył wniosek o przełożenie meczów [OFICJALNIE] Piast Gliwice złożył wniosek o przełożenie meczów [OFICJALNIE] Tuchel grzmi: Tak zniszczymy piłkarzy! Tuchel grzmi: Tak zniszczymy piłkarzy! OFICJALNIE: Koronawirus w Lechii Gdańsk.  Co z Pucharem Polski?! OFICJALNIE: Koronawirus w Lechii Gdańsk. Co z Pucharem Polski?! Benfica porównana do Barcelony przez piłkarza rywali. Zaskakująca reakcja Jorge Jesúsa Benfica porównana do Barcelony przez piłkarza rywali. Zaskakująca reakcja Jorge Jesúsa

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy