Benítez: Hamšík nigdzie nie odejdzie
2014-04-19 18:00:31; Aktualizacja: 11 lat temu
Szkoleniowiec SSC Napoli Rafael Benítez jest pewny, że Marek Hamšík pozostanie w jego zespole.
Ostatnio pojawiły się doniesienia, jakoby Napoli było zainteresowane sprzedażą reprezentanta Słowacji, jeżeli tylko do klubu wpłynie korzystna oferta transferowa. Benítez jednak zdecydowanie zaprzeczył tym pogłoskom.
- Marek jest bardzo ważnym graczem w naszej rotacji, to nie ulega wątpliwości. Jestem bardzo zadowolony z jego formy, jaką prezentuje w tym sezonie, więc oczywiście nie mam zamiaru go sprzedawać. Jest dla nas zbyt cenny - powiedział. - Zapewniam, że Marek na sto procent zostanie w Napoli.
26-letni pomocnik wystąpił w bieżącym sezonie w 37 spotkaniach, w których zanotował sześć trafień oraz siedem asyst. Od kiedy trafił do Neapolu w 2007 roku, rozegrał łącznie 298 spotkań, notując 76 bramek oraz 65 decydujących podań.






![Nie przebił się w Zagłębiu Lubin, teraz imponuje skutecznością we Włoszech [WIDEO]](img/photos/112005/170x113/daniel-mikolajewski-parma.jpg)

![Duża wpadka Radosława Majeckiego [WIDEO]](img/photos/112455/170x113/xyz.jpg)





![Nie przebił się w Zagłębiu Lubin, teraz imponuje skutecznością we Włoszech [WIDEO]](img/photos/112005/90x60/daniel-mikolajewski-parma.jpg)

![Duża wpadka Radosława Majeckiego [WIDEO]](img/photos/112455/90x60/xyz.jpg)

![Ekstraklasa: Składy na GKS Katowice – Piast Gliwice [OFICJALNIE]](img/photos/104977/170x113/gks-katowice-piast-gliwice.jpg)




