Benitez rozmawia z Sampdorią

Benitez rozmawia z Sampdorią fot. Transfery.info
Redakcja
Redakcja
Źródło: The Guardian

Rafael Benitez prowadzi rozmowy w sprawie objęcia funkcji menadżera Sampdorii.

Klub z Genui szuka kogoś kto zastąpi Giuseppe Iachiniego i były menadżer Liverpoolu jest kandydatem numer 1 do przejęcia tego stanowiska. Prezes Sampdorii potwierdził, że kontaktowano się z Hiszpanem, ale wszystko jak na razie jest w toku. Benitez pozostaje bez pracodawcy od grudnia 2010 roku, gdy został zwolniony przez Inter.

Obecny wciąż trener pierwszego zespołu, Giuseppe Iachini przejął klub w listopadzie ubiegłego roku i zdołał wprowadzić go do Serie A. Włoch miał w kontrakcie klauzulę, która automatycznie przedłużała jego kontrakt po awansie, ale nie wiadomo, czy będzie on pracował w klubie od nowego sezonu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lech Poznań poważnie osłabiony na resztę sezonu? Podstawowy piłkarz może przejść zabieg Lech Poznań poważnie osłabiony na resztę sezonu? Podstawowy piłkarz może przejść zabieg Górnik Zabrze nie musi się martwić o kondycję finansową. Na tym zawodniku zarobią dobre pieniądze Górnik Zabrze nie musi się martwić o kondycję finansową. Na tym zawodniku zarobią dobre pieniądze Raków Częstochowa z najwartościowszym zawodnikiem w Ekstraklasie. Transfermarkt zaktualizował wyceny Raków Częstochowa z najwartościowszym zawodnikiem w Ekstraklasie. Transfermarkt zaktualizował wyceny Sergio Ramos zaskoczy kierunkiem transferu? Na stole gigantyczny kontrakt Sergio Ramos zaskoczy kierunkiem transferu? Na stole gigantyczny kontrakt FC Barcelona planuje jeden spektakularny transfer. Trzy gwiazdorskie kandydatury FC Barcelona planuje jeden spektakularny transfer. Trzy gwiazdorskie kandydatury Lech Poznań ma kolejny nieoszlifowany diament. „Chętnych nie brakuje” Lech Poznań ma kolejny nieoszlifowany diament. „Chętnych nie brakuje” Patrice Evra diagnozuje problem PSG. „Dlatego nie radzą sobie w Lidze Mistrzów” Patrice Evra diagnozuje problem PSG. „Dlatego nie radzą sobie w Lidze Mistrzów”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy