Berardi wyceniony

Berardi wyceniony
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Gr Parlamento

Sassuolo wyceniło Domenico Berardiego, licząc się ze sprzedażem największej gwiazdy po zakończeniu obecnego sezonu.

Napastnik od kilku lat uchodzi za jeden z największych talentów w Serie A, ale mimo to nie doczekał się jeszcze głośnego transferu. Najbliżej było mu do Juventusu, który posiadał w przeszłości połowę jego karty zawodniczej, a później miał także prawo pierwokupu za określoną kwotę. Turyńczycy nie skorzystali jednak z posiadanych możliwości.

W ostatnim czasie młodzieżowy reprezentant Włoch zanotował małą zniżkę formy, co dobitnie pokazują statystyki. W 13 występach w Serie A strzelił zaledwie dwa gole, notując natomiast cztery astysty. Berardiego usprawiedliwa jednak fakt, że niedawno wrócił do gry po dość poważnej kontuzji. Lepiej radził sobie w europejskich pucharach, gdzie w czterech meczach zdobył pięć bramek.

Formą zawodnika Sassuolo nie martwi się dyrektor sportowy tego klubu. Giovanni Carnevali zapewnia, że wychowanek niebawem powróci do optymalnej dyspozycji i znów zaczną się po niego zgłaszać wielkie kluby. Ostrzega jednak, że chętni muszą liczyć się ze sportym wydatkiem.

- Statystyki nie oddają umiejętności Domenico. On miał mały kryzys ze względu na problemy zdrowotne, z jakimi się zmagał.

- Wraca jednak na wysoki poziom. Chcielibyśmy zatrzymać go na stałe, by stał się symbolem, klubu, ale wiemy, że może to być niemożliwe.

- Jeśli ktoś zechce go kupić musi to zrobić na naszych warunkach. 40 milionów euro? To uczciwa wycena.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Składy na Hiszpania - Szwecja [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Hiszpania - Szwecja [OFICJALNIE] EURO 2020: Porażka Polaków na rozpoczęcie Mistrzostw Europy EURO 2020: Porażka Polaków na rozpoczęcie Mistrzostw Europy EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy